مهاجرت و اپلای

با توجه به تمایل دانشجویان به اپلای دانشگاه های دنیا  اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه های بین المللی و تجربه تحصیل در محیط های آکادمیک بین المللی و دانشگاه ها و کالج های معتبر، تیم زونکن اطلاعات کاملی از بهترین دانشگاه های سراسر دنیا گردآوری کرده و در اختیار علاقه مندان به اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی قرار داده است. به همین جهت دانشگاه های برتر کشور های دنیا در قاره آمریکا، قاره اروپا، قاره آسیا، قاره آفریقا و قاره اقیانوسیه و تعداد دانشگاه های با رتبه جهانی زیر 1000 بر اساس نظام رتبه بندی QS معرفی شده است.

همچنین در هر قاره کشور های مختلف معرفی شده و پس از توضیحات مختصر درباره شرایط فرهنگی، اجتماعی و آب و هوایی آن به معرفی کامل دانشگاه های برتر آن کشور پرداخته شده است.  در هر کشور حداقل 5 دانشگاه برتر به طور کامل معرفی شده است. اطلاعات موجود درباره هر دانشگاه شامل: توضیحات کلی درباره دانشگاه، رتبه دانشگاه در کشور و دنیا براساس نظام رتبه بندی QS، شهریه دانشگاه، زبان های تدریس در دانشگاه، مدرک های زبان و حداقل نمرات مورد قبول دانشگاه، ددلاین ثبت نام در دانشگاه، دانشکده ها و رشته های تحصیلی دانشگاه و هزینه زندگی در شهری که دانشگاه در آن قرار دارد، است. زونکن بانک جامع اطلاعات آموزشگاهی در جهت کسب نمرات قابل قبول برای پذیرش بهترین دانشگاه های دنیا منابع آمادگی آزمون های بین المللی زبان مانند آزمون های انگلیسی، آزمون های فرانسوی، آزمون های اسپانیایی، آزمون های ترکی استانبولی، آزمون های آلمانی و آزمون های ایتالیایی را نیز جمع آوری کرده و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

در حال حاضر در سایت زونکن در قاره آمریکا، دانشگاه های برتر کشور کانادا و کشور امریکا معرفی شده است.

در قاره اروپا، بهترین دانشگاه های کشور اتریش، کشور بلژیک، کشور ترکیه، کشور دانمارک، کشور سوییس، کشور فنلاند، کشور آلمان، کشور ایتالیا، کشور هلند، کشور نروژ، کشور سوئد، کشور انگلستان، کشور روسیه، کشور فرانسه، کشور اسپانیا، کشور ایرلند و کشور پرتغال معرفی شده است.

در قاره آسیا دانشگاه های بین المللی و برتر کشور چین، کشور مالزی، کشور سنگاپور، کشور کره جنوبی و کشور ژاپن به طور کامل معرفی شده است.

در قاره آفریقا نیز دانشگاه های برتر آفریقای جنوبی با بررسی جزئیات معرفی شده است.

همچنین در قاره اقیانوسیه، بهترین دانشگاه های بین المللی در کشور استرالیا و کشور نیوزیلند به طور کامل معرفی شده است.

 

در جدول زیر لیست کامل کشور های ذکر شده به همراه تعداد دانشگاه های برتر آن با رنکینگ جهانی زیر 1000 و همچنین تعداد دانشگاه های معرفی شده در سایت زونکن و زبان تحصیلی، درج شده است. علاقه مندان و متقاضیان اپلای دانشگاه های برتر و دانشجویان با مراجعه ه هریک از کشور ها می توانند لیست دانشگاه های آن را مشاهده کرده و اطلاعات کامل جهت اخذ پذیرش دانشگاه موردنظر خود را کسب نمایند.

 

نام کشور تعداد دانشگاه های با رتبه زیر 1000 در دنیا تعداد دانشگاه های معرفی شده زبان تحصیلی
نام کشور تعداد دانشگاه های با رتبه زیر 1000 در دنیا تعداددانشگاه های معرفی شده زبان تحصیلی

 

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.