آزمون های آلمانی

علاقمندان به یادگیری زبان آلمانی یا شرکت در آزمون های زبان آلمانی که لیست کامل آن همراه ریز مشخصات مورد نیاز داوطلبان برای هر آزمون آمده است، می توانند با مراجعه به مشخصات هر آزمون از میزان اعتبار آن برای دانشگاه ها مطلع شوند. یکی از راه های یادگیری زبان آلمانی، استفاده از منابع معتبر آموزش آلمانی به صورت PDF یا در واقع آموزش رایگان آلمانی با PDF است که تاثیر خوبی در سرعت یادگیری زبان آلمانی دارد. تیم زونکن برای سهولت داوطلبان، انواع مدرک آزمون های آلمانی جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان، اقدام به معرفی انواع آزمون های آلمانی و مدارک زبان آلمانی همراه نموده است. همچنین جهت سهولت دسترسی داوطلبان آموزش زبان آلمانی، منابع معتبر آموزش زبان آلمانی را به صورت فایل های PDF همراه فایل های صوتی کتب اصلی با قابلیت دانلود در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده است که با مراجعه به صفحه دانلود منابع هر آزمون می توانند از فایل های قابل دانلود منابع آلمانی بهره مند شوند.

آزمون GOETHE

آزمون GOETHE یا آزمون گوته آلمانی، یکی از معتبرترین آزمون های زبان آلمانی است که در واقع یکی از مدارک معتبر آلمانی جهت ارائه به دانشگاه های این کشور برای ادامه تحصیل یا ارائه به سفارت این کشور برای مهاجرت به آلمان می باشد. علاقمندان به یادگیری زبان آلمانی می توانند با بهره گیری از اطلاعات کامل آماده شده از این آزمون در سایت زونکن بهره مند شوند. اطلاعات نام برده شامل محتویات آزمون GOETHE، مراکز برگزاری آزمون GOETHE، زمانبندی برگزاری آزمون GOETHE، هزینه شرکت در آزمون GOETHE و دانلود منابع معتبر آزمون GOETHE می باشد. از منابع آزمون GOETHE به عنوان منابع یادگیری آلمانی نیز می توان بهره برد.

آزمون OSD

آزمون OSD، یکی از معتبرترین آزمون های زبان آلمانی است که در واقع یکی از مدارک معتبر آلمانی جهت ارائه به دانشگاه های این کشور برای ادامه تحصیل یا ارائه به سفارت این کشور برای مهاجرت به آلمان می باشد. علاقمندان به یادگیری زبان آلمانی می توانند با بهره گیری از اطلاعات کامل آماده شده از این آزمون در سایت زونکن بهره مند شوند. اطلاعات نام برده شامل محتویات آزمون OSD، مراکز برگزاری آزمون OSD، زمانبندی برگزاری آزمون OSD، هزینه شرکت در آزمون OSD و دانلود منابع معتبر آزمون OSD می باشد. از منابع آزمون OSD به عنوان منابع یادگیری آلمانی نیز می توان بهره برد.

آزمون TELC

آزمون TELC آلمانی، یکی از معتبرترین آزمون های زبان آلمانی است که در واقع یکی از مدارک معتبر آلمانی جهت ارائه به دانشگاه های این کشور برای ادامه تحصیل یا ارائه به سفارت این کشور برای مهاجرت به آلمان می باشد. علاقمندان به یادگیری زبان آلمانی می توانند با بهره گیری از اطلاعات کامل آماده شده از این آزمون در سایت زونکن بهره مند شوند. اطلاعات نام برده شامل محتویات آزمون TELC، مراکز برگزاری آزمون TELC، زمانبندی برگزاری آزمون TELC، هزینه شرکت در آزمون TELC و دانلود منابع معتبر آزمون TELC می باشد. از منابع آزمون TELC به عنوان منابع یادگیری آلمانی نیز می توان بهره برد.

آزمون TestAS

آزمون TestAS آلمانی، یکی از معتبرترین آزمون های زبان آلمانی است که در واقع یکی از مدارک معتبر آلمانی جهت ارائه به دانشگاه های این کشور برای ادامه تحصیل یا ارائه به سفارت این کشور برای مهاجرت به آلمان می باشد. علاقمندان به یادگیری زبان آلمانی می توانند با بهره گیری از اطلاعات کامل آماده شده از این آزمون در سایت زونکن بهره مند شوند. اطلاعات نام برده شامل محتویات آزمون TestAS، مراکز برگزاری آزمون TestAS، زمانبندی برگزاری آزمون TestAS، هزینه شرکت در آزمون TestAS و دانلود منابع معتبر آزمون TestAS می باشد. از منابع آزمون TestAS به عنوان منابع یادگیری آلمانی نیز می توان بهره برد.

آزمون TestDaF

آزمون TestDaF آلمانی، یکی از معتبرترین آزمون های زبان آلمانی است که در واقع یکی از مدارک معتبر آلمانی جهت ارائه به دانشگاه های این کشور برای ادامه تحصیل یا ارائه به سفارت این کشور برای مهاجرت به آلمان می باشد. علاقمندان به یادگیری زبان آلمانی می توانند با بهره گیری از اطلاعات کامل آماده شده از این آزمون در سایت زونکن بهره مند شوند. اطلاعات نام برده شامل محتویات آزمون TestDaF، مراکز برگزاری آزمون TestDaF، زمانبندی برگزاری آزمون TestDaF، هزینه شرکت در آزمون TestDaF و دانلود منابع معتبر آزمون TestDaF می باشد. از منابع آزمون TestDaF به عنوان منابع یادگیری آلمانی نیز می توان بهره برد.

آزمون DSH

آزمون DSH یا آزمون گوته آلمانی، یکی از معتبرترین آزمون های زبان آلمانی است که در واقع یکی از مدارک معتبر آلمانی جهت ارائه به دانشگاه های این کشور برای ادامه تحصیل می باشد. علاقمندان به یادگیری زبان آلمانی می توانند با بهره گیری از اطلاعات کامل آماده شده از این آزمون در سایت زونکن بهره مند شوند. اطلاعات نام برده شامل محتویات آزمون DSH، مراکز برگزاری آزمون DSH، زمانبندی برگزاری آزمون DSH، هزینه شرکت در آزمون DSH و دانلود منابع معتبر آزمون DSH می باشد. از منابع آزمون DSH به عنوان منابع یادگیری آلمانی نیز می توان بهره برد.

همچنین علاقمندان به یادگیری زبان آلمانی در آموزشگاه ها می توانند با جستجوی آلمانی در بخش دوره های تدریسی موتور جستجوی زونکن، لیست کامل آموزشگاه های ارائه دهنده دوره های آموزش زبان آلمانی را استخراج و جهت ثبت نام در کلاس های آموزش آلمانی اقدام نمایند. 

 

آزمون های انگلیسی | آزمون های فرانسوی | آزمون های اسپانیایی | آزمون های ترکی استانبولی | آزمون های آلمانی | آزمون های ایتالیایی

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: