اپلای به استرالیا

اپلای به دانشگاه های استرالیا

 

کشور استرالیا واقع در قاره اقیانوسیه ششمین کشور پهناور دنیاست. شهر کنبرا پایتخت استرالیاست. استرالیا هم مانند کشور کانادا متقاضیان زیادی برای اپلای یا اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استرالیا و یا اپلای از طریق کار، دارد. کشور استرالیا بعد از آمریکا و انگلستان رتبه سوم را در پذیرش دانشجویان خارجی به خود اختصاص داده است. تنوع بسیار زیاد رشته های تحصیلی (بیش از 22000 رشته) در مراکز آموزشی متعدد و تخصیص بودجه مخصوص بیش از 200 میلیون دلار برای بورسیه تحصیلی توسط دولت استرالیا، فرصت های استثنایی را برای علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه های استرالیا، مهیا می کند. سیستم آموزشی کشور استرالیا به صورت مداوم و با سخت گیری بسیار مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و به همین خاطر از بهترین سیستم های آموزشی دنیاست.

زندگی در کشور استرالیا

سطح رفاه اجتماعی و کیفیت زندگی در کشور استرالیا بالاست. تورم کم و و نرخ رشد بالا و سایر عوامل باعث ایجاد یک اقتصاد با ثبات کشور استرالیا شده است. رشد اقتصادی پایدار و رقابت در بخش تجارتی استرالیا، شرایط را برای زندگی در این کشور مناسب کرده است.

فرهنگ کشور استرالیا

استرالیا یک کشور چند فرهنگی ست و هر روز پذیرای مهاجران از سراسر دنیاست. نتیجه چند فرهنگی بودن کشور استرالیا در تنوع غذا ها، شیوه زندگی و آداب مردم به خوبی مشهود است. مردم استرالیا به هنر و ورزش علاقه خاصی دارند. شما می توانید از گالری های هنری بسیاری در شهر های سیدنی، ملبورن و آدلاید استرالیا دیدن کنید.

آب و هوای کشور استرالیا

در کشور استرالیا به طور کلی آب و هوا کاملا مطبوع است. البته مانند کشور کانادا در کشور استرالیا هم آب و هوای ایالت های مختلف با هم تفاوت دارد. مثبل شهر سیدنی نسبتا بارانی است ولی شهر ملبورن سرد تر از سایر ایالت ها است. هر چه به شمال استرالیا نزدیک باشید، تابستان های گرم و شرجی و هرچه به جنوب استرالیا نزدیک تر باشید، زمستان های سردتری را تجربه خواهید کرد.

دانشگاه های کشور استرالیا

در جدول زیر، لیست کاملی از دانشگاه های استرالیا در رشته های فنی مهندسی، پزشکی، هنر، انسانی و علوم پایه آورده شده است. علاقمندان به اپلای به استرالیا و اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های برتر استرالیا، میتوانند در جدول زیر به نکات مهمی شامل رتبه یا رنکینگ دانشگاه در جهان، شهری که دانشگاه در آن واقع شده، رشته های تدریسی دانشگاه و زبان تدریسی هر دانشگاه دست یابند. همچنین، داوطلبان پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استرالیا ، می توانند محل قرارگیری دانشگاه ها را روی نقشه قرار داده شده بالای صفحه مشاهده نمایند

 

نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها
نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.