اپلای به نیوزیلند

اپلای به دانشگاه های نیوزیلند

کشور نیوزیلند یا زلاند نو واقع در قاره اقیانوسیه اززیباترین کشور های دنیاست. ولینگتون پایتخت نیوزیلند است و شهر آوکلند بزرگترین و از مهم ترین شهرهای نیوزیلند است که جمعیت قابل توجهی از مهاجران ایرانی را در خودجای داده است. جمعیت کشور نیوزیلند که از چند جزیره تشکیل شده است حدود 5 میلیون نفر است. کیفیت مناسب زندگی باعث جذب بسیاری از افراد در سراسر دنیا برای زندگی در نیوزیلند و کیفیت بالای تحصیل و ارزان بودن تحصیل، تحصیل به زبان انگلیسی، امکان دریافت بورسیه های تحصیلی، سیستم آموزشی پیشرفته و پذیرش آسان تر نسبت به سایر کشور ها در نیوزیلند باعث جذب دانشجویان زیادی برای تحصیل در دانشگاه های نیوزیلند شده است. زبان رسمی کشور نیوزیلند انگلیسی و دلار نیوزیلند واحد پولی این کشور است. در ادامه به صورت کلی به شرایط فرهنگی و اجتماعی کشور نیوزیلند پرداخته شده است.

زندگی در کشور نیوزیلند

کشور نیوزیلند از لحاظ پیشرفت اقتصادی در جایگاه مناسب و نرمالی قرار دارد. طبق نظرسنجی ها ساکنان نیوزیلند از زندگی در این کشور رضایت دارند و این نشان دهنده سطح رفاه اجتماعی و کیفیت زندگی بالا در نیوزیلند است. هزینه های زندگی در نیوزیلند تقریبا مشاه کشور استرالیاست و جزو کشور های با هزینه بالای زندگی محسوب می شود.

فرهنگ کشور نیوزیلند

از انجایی که بیشترین جمعیت مهاجران نیوزیلند را اروپاییان تشکیل می دهند، فرهنگ های اروپایی بسیاری در این کشور رایج است. سواد و تحصیلات برای مردم نیوزیلند بسیار مهم است و حدود 99% مردم باسوادند. پوشش در نیوزیلند کاملا آزاد است و دین غالب مسیحیت است. همچنین در نیوزیلند هر کس سبک زندگی مخصوص به خود را دارد. البته مردم با فرهنگ های و دین و پوشش مختلف آزادانه و به آرامی در کنار هم زندگی می کنند.

آب و هوای کشور نیوزیلند

کشور نیوزیلند دارای آب و هوای چهار فصل است. در حالت کلی، مناطق دورافتاده شمالی آی و هوای نیمه استوایی دارند و سایر مناطق آب و هوای معتدل اقیانوسی. همچنین، در شهرهای مهم نیوزیلند مانند ولینگتون باد های شدیدی می وزد؛ به طوری که به شهر ولینگتون نیوزیلند لقب شهر بادی داده اند.

دانشگاه های کشور نیوزیلند

در جدول زیر، لیست کاملی از دانشگاه های نیوزیلند در رشته های فنی مهندسی، پزشکی، هنر، علوم انسانی و علوم پایه آورده شده است. علاقمندان به اپلای به نیوزیلند و اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های برتر نیوزیلند، میتوانند در جدول زیر به نکات مهمی شامل رتبه یا رنکینگ دانشگاه در جهان، شهری که دانشگاه در آن واقع شده، رشته های تدریسی دانشگاه و زبان تدریسی هر دانشگاه دست یابند. همچنین، داوطلبان تحصیل در دانشگاه های نیوزیلند، می توانند محل قرارگیری دانشگاه ها را روی نقشه قرار داده شده بالای صفحه مشاهده نمایند

 

نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها
نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: