قاره آسیا

آسیا پهناورترین و پرجمعیت ترین قاره دنیاست. قاره آسیا از نظر منابع طبیعی، جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار غنی است. کشور های ثروتمند زیادی در آسیا وجود دارد که اقتصاد های با ثباتی دارند. هیمن موضوع سبب شده جذب دانشجویان بین المللی در آسیا بیشتر شود. از مزایای تحصیل در کشور های آسیایی این است که هزینه تحصیل در کشور های اسیایی نسبت به آمرریکاو اروپا بسیار ارزان تر است؛ این موضوع درباره هزنیه زندگی هم صدق می کند. در برخی از کشور های آسیایی بعد از اتمام تحصیل امکان دریافت اقامت دائم وجود دارد. در کشور هایی هم که دریافت اقامت دائم امکان پذیر نیست، می توان از طریق ویزای کاری در نقاط مختلف کشور کار مشغول به کار شد. همچنین از مدرک دانشگاه های  کشور های آسیایی می توان برای اپلای به دانشگاه های اروپا و آمریکا برای مدارج بالاتر اقدام کرد.

در این بخش به بررسی دانشگاه های برتر آسیا با رتبه جهانی زیر 1000 در سال 2021 براساس نظام رتبه بندی QS، پرداخته شده است. درادامه تعداد برترین دانشگاه های کشور های آسیایی را 2021 خواهید دید.

سه دانشگاه برتر در قاره آسیا بر اساس نظام رتبه بندی QS در سال 2021، متعلق به دانشگاه ملی سنگاپور (National University of Singapore (NUS)) با رتبه جهانی 11، دانشگاه صنعتی سنگاپور (Nanyang Technological University, Singapore (NTU)) با رتبه جهانی 13 و دانشگاه چینهوا (Tsinghua University) با رتبه جهانی 15؛ است.

                                                                                              

نام کشور تعداد دانشگاه با رتبه جهانی زیر 1000
نام کشور تعداد دانشگاه با رتبه جهانی زیر 1000

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.