قاره اروپا

 

قاره اروپا معروف به قاره سبز در نیمکره شمالی قرار دارد و بعد از قاره اقیانوسیه دومین قاره کوچک دنیاست. سه گروه زبان اصلی در این قاره: زبان های لاتین، زبان های ژرمنی و زبان های اسلاوی. است. بقیه زبان ها متعلق به یکی از این سه گروه است. اروپا مهد تمدن غربی است و اتفاقات رخ داده در قاره اروپا باعث ایجاد فرهنگ های متفاوت شده است. تحصیل در اروپا برای بسیاری افراد حتی شهروندان استرالیایی و کانادایی جذاب است. تعداد دانشگاه های با رتبه جهانی زیر 1000 در اروپا به 400-500 دانشگاه می رسد. همچنین، با تحصیل در کشورهای اروپایی می توان از مزیت های آن نظیر: سیستم آموزشی قوی، برخورداری از استاندارد های بالای زندگی حین تحصیل در اروپا، کمک هزینه های تحصیلی کشور های اروپایی، تنوع زبان، تحصیل بدون مدرک زبان در برخی دانشگاه های اروپا و گذراندن دوره های زبان همزمان با تحصیل، امکان کار دانشجویی حین تحصیل و کارآموزی در شرکت های بین المللی معتبر و ...، بهره مند شد. در این بخش به بررسی دانشگاه های با رتبه جهانی زیر 1000 در سال 2021 براساس نظام رتبه بندی QS، در قاره اروپا پرداخته شده است. درادامه تعداد برترین دانشگاه های کشورهای اروپایی را به همراه رنکینگ جهانی آن ها در سال 2021 خواهید دید.

سه دانشگاه برتر در قاره اروپا بر اساس نظام رتبه بندی QS در سال 2021، متعلق به دانشگاه آکسفورد (University of Oxford) با رنکینگ جهانی 5، دانشگاه ETH زوریخ (ETH Zurich - Swiss Federal Institute of Technology)  با رنکینگ جهانی 6 و دانشگاه کمبریج (University of Cambridge) با رنکینگ جهانی 7 است.

 

نام کشور تعداد دانشگاه با رتبه جهانی زیر 1000
نام کشور تعداد دانشگاه با رتبه جهانی زیر 1000

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: