منابع آزمون TELC

منابع آزمون TELC

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون TELC آلمانی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان و یا دریافت مدرک معتبر زبان آلمانی، اقدام به تهیه لیستی از منابع مورد استفاده طراحان آزمون TELC آلمانی در سراسر جهان نموده است. این کتب گزارش شده، منابع معتبری برای علاقمندان به شرکت در آزمون TELC زبان آلمانی می باشد تا با تنوع و نحوه طراحی سوالات آزمون TELC آشنا شده و با آمادگی قبلی در جلسه برگزاری آزمون TELC شرکت نمایند. شرکت کنندگان آزمون های آلمانی می توانند با خرید منابع آزمون TELC و دانلود منابع TELC موجود در سایت زونکن، آمادگی بالایی در جهت کسب نمره بالا از مهارت های چهارگانه آزمون TELC آلمانی پیدا کنند. با توجه به هزینه بالای خرید کتاب های منابع آزمون های آلمانی و به خصوص آزمون TELC، تیم زونکن اقدام به فروش منابع TELC به صورت فروش PDF کتاب های منابع TELC و فروش فایل های صوتی آموزشی کتاب های اصلی منابع TELC و کتب تمارین و پاسخنامه نموده است. در ادامه مجموعه ای کامل از منابع معتبر آزمون TELC برای داوطلبان آزمون آلمانی TELC آورده شده است.

 

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون Telc می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون Telc | مراکز برگزاری آزمون Telc منابع آزمون Telc هزینه آزمون Telc | زمانبندی برگزاری آزمون Telc اعتبار مدرک آزمون Telc

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.