زمانبندی برگزاری آزمون TELC

زمانبندی برگزاری آزمون TELC

آزمون telc در زمینه های مختلف از جمله کار، تحصیل و مهاجرت برگزار می شود؛ چراکه مدرک telc مورد قبول تمامی دانشگاه های آلمان است. از آن جاییکه که در ابتدا مرکز تلک موعد مقرر آزمون را معین می کند و سپس مرکز برگزار کننده آزمون telc، اقدام به ثبت نام داوطلبان می نماید؛ در حال حاضر زمان مقرری برای برگزاری آزمون تلک در سال 2021 وجود ندارد. آخرین آزمون تلک در سال 98 در آذر ماه برگزار شده است. داوطلبان و علاقه مندان کسب مدرک telc می توانند با مرکز برگزار کننده تلک در ایران در ارتباط باشند و از جدیدترین تاریخ های آزمون مطلع شوند. زونکن به منظور ارائه  به روزترین اطلاعات آزمون telc سال 2021 زبان آلمانی پس از پیگیری از تنها مرکز معتبر برگزار کننده آزمون تلک در ایران، به اطلاع می رساند به دلیل ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی این آزمون در ایران برگزار نخواهد شد. به محض اطلاع می توانید تاریخ برگزرای آزمون آلمانی تلک را در همین صفحه پیگیری بفرمایید. برا ی کسب اطلاع از سایر مراکز برگزار کننده آزمون های Telc و زمان بندی آن ها در سراسر دنیا به telc.net مراجعه کنید.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون Telc می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون Telc | مراکز برگزاری آزمون Telc منابع آزمون Telc هزینه آزمون Telc | زمانبندی برگزاری آزمون Telc |اعتبار مدرک آزمون Telc

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: