منابع آزمون TestAS

منابع آزمون TestAS

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون TestAS آلمانی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان و یا دریافت مدرک معتبر زبان آلمانی، اقدام به تهیه لیستی از منابع مورد استفاده طراحان آزمون TestAS آلمانی در سراسر جهان نموده است. این کتب گزارش شده، منابع معتبری برای علاقمندان به شرکت در آزمون TestAS زبان آلمانی می باشد تا با تنوع و نحوه طراحی سوالات آزمون TestAS آشنا شده و با آمادگی قبلی در جلسه برگزاری آزمون TestAS شرکت نمایند. شرکت کنندگان آزمون های آلمانی می توانند با خرید منابع آزمون TestAS و دانلود منابع TestAS موجود در سایت زونکن، آمادگی بالایی در جهت کسب نمره بالا از مهارت های چهارگانه آزمون TestAS آلمانی پیدا کنند. با توجه به هزینه بالای خرید کتاب های منابع آزمون های آلمانی و به خصوص آزمون TestAS، تیم زونکن اقدام به فروش منابع TestAS به صورت فروش PDF کتاب های منابع TestAS و فروش فایل های صوتی آموزشی کتاب های اصلی منابع TestAS و کتب تمارین و پاسخنامه نموده است. در ادامه مجموعه ای کامل از منابع معتبر آزمون TestAS برای داوطلبان آزمون آلمانی TestAS آورده شده است.

 

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون TestAS می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون TestAS | مراکز برگزاری آزمون TestAS  منابع آزمون TestAS هزینه آزمون TestAS | زمانبندی برگزاری آزمون TestAS | اعتبار مدرک آزمون TestAS

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.