آزمون TestDaF

آزمون TestDaF

آزمون TestDaF یاTest Deutsch als Fremdsprache  (آزمون زبان آلمانی  به عنوان زبان خارجی) یکی از معتبرترین مدرک های زبان آلمانی  را ارائه می دهد. کسب نمره قابل قبول در این آزمون برای افرادی که زبان مادری آن ها غیر آلمانی است و قصد تحصیل در دانشگاه های آلمان را دارند، بسیار  حائز اهمیت است. همچنین اساتید و محققانی که قصد تدریس در دانشگاه های آلمانی را دارند و یا مایل به تحقیق و پژوهش های علمی در آلمان هستند، به این مدرک نیاز خواهند داشت. این آزمون هم تراز آزمون DSH است و داوطلبین آزمون TestDaF باید دارای سطح علمی زبان آلمانی حداقل B2 باشند.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون TestDaF می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون TestDaF | مراکز برگزاری آزمونTestDaF  منابع آزمونTestDaF هزینه آزمون TestDaF | زمانبندی برگزاری آزمون TestDaF | اعتبار مدرک آزمون TestDaF

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.