منابع آزمون TestDaF

منابع آزمون TestDaF

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون TestDaF آلمانی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان و یا دریافت مدرک معتبر زبان آلمانی، اقدام به تهیه لیستی از منابع مورد استفاده طراحان آزمون TestDaF آلمانی در سراسر جهان نموده است. این کتب گزارش شده، منابع معتبری برای علاقمندان به شرکت در آزمون TestDaF زبان آلمانی می باشد تا با تنوع و نحوه طراحی سوالات آزمون TestDaF آشنا شده و با آمادگی قبلی در جلسه برگزاری آزمون TestDaF شرکت نمایند. شرکت کنندگان آزمون های آلمانی می توانند با خرید منابع آزمون TestDaF و دانلود منابع TestDaF موجود در سایت زونکن، آمادگی بالایی در جهت کسب نمره بالا از مهارت های چهارگانه آزمون TestDaF آلمانی پیدا کنند. با توجه به هزینه بالای خرید کتاب های منابع آزمون های آلمانی و به خصوص آزمون TestDaF، تیم زونکن اقدام به فروش منابع TestDaF به صورت فروش PDF کتاب های منابع TestDaF و فروش فایل های صوتی آموزشی کتاب های اصلی منابع TestDaF و کتب تمارین و پاسخنامه نموده است. در ادامه مجموعه ای کامل از منابع معتبر آزمون TestDaF برای داوطلبان آزمون آلمانی TestDaF آورده شده است.

  

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون TestDaF می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون TestDaF | مراکز برگزاری آزمونTestDaF  منابع آزمونTestDaF هزینه آزمون TestDaF | زمانبندی برگزاری آزمون TestDaF | اعتبار مدرک آزمون TestDaF

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.