مراکز برگزاری آزمون GOETHE

مراکز برگزار کننده آزمون های گوته

آزمون بین المللی زبان  آلمانی گوته  هر ساله  توسط انستیتو های گوته در آلمان و خارج از آلمان، مراکز گوته در خارج از آلمان و همچنین موسسات همکاری کننده با انستیتو گوته در برگزاری آزمون ها در آلمان و خارج از آلمان، برگزار می شود. سفارت آلمان در تهران برای پیشبرد و حمایت از تفاهم بین آلمان و ایران در سال ۱۹۹۵ «مؤسسه آموزش زبان آلمانی در تهران» را تأسیس کرد. طی مدت کوتاهی این مؤسسه تبدیل به مرکز مهمی برای آموزش و باز آموزی زبان آلمانی شد. در سال ۲۰۰۹ بیش از ۵۰۰۰ نفر در این انستیتو برای دوره های ابتدایی، متوسطه و پیشرفته ثبت نام کرده بودند. در این مؤسسه تمام امتحانات انستیتو گوته برگزار می شود. در حال حاضر تنها یک موسسه، نماینده برگزاری آزمون های گوته در ایران و زیر نظر سفارت آلمان است. ازمون زبان المانی گوته  در سال 2021، همچون سابق تنها در تهران برگزار می شود و در حال حاضر هیچ شعبه ای در شهرستان ها وجود ندارد.

علاقه مندان به شرکت در  آزمون گوته در ایران جهت کسب اطلاع از مراکز برگزاری  آزمون goethe، می توانند جدول مراکز معتبر برگزار کننده که در ادامه درج شده است، مراجعه کنند. همچنین، برای کسب اطلاعات از زمان برگزاری آزمونگوته آلمانی در سطوح مختلف در سال 2021، می توانند به صفحه زمانبندی برگزاری آزمون گوته مراجعه نمایند.

 

نام مرکز شهر آدرس تلفن ایمیل
نام مرکز شهر آدرس تلفن ایمیل

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون بین المللی زبان آلمانی GOETHE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون GOETHE | مراکز برگزاری آزمونGOETHE  منابع آزمون GOETHE هزینه آزمون GOETHE | زمانبندی برگزاری آزمون GOETHE | اعتبار مدرک آزمونGOETHE

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.