منابع آزمون GRE

منابع آزمون GRE

علاقمندان به شرکت در آزمون GRE و کسب نمره بالا در آزمون GRE نیازمند تمرین و آشنایی کامل با نحوه طراحی سوالات آزمون جی آر ای می باشند. با توجه به هزینه های بالای خرید کتاب در بازار و همچنین زیاد بودن تعداد منابع، بسیاری از زبان آموزان به دانلود منابع جی آر ای و به طور کلی دانلود کتاب تمایل بیشتری دارند. دانلود پی دی اف منابع GRE و حتی دانلود فایل های صوتی این امکان را برای شما فراهم می کند تا هر آنچه برای یادگیری نیاز دارید بر روی گوشی همراه یا تبلت خود در هر زمان در دسترس داشته باشید.

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون GRE جهت اخذ پذیرش تحصیلی و اپلای به دانشگاه های امریکا و کانادا، اقدام به ارائه لیستی از منابع آزمون GRE که مورد استفاده طراحان آزمون GRE می باشد، نموده است. امیدواریم کاربران سایت زونکن از PDF ها و فایل های صوتی کتاب های مرجع، شناخت خوبی از نحوه طراحی سوالات آزمون GRE پیدا کنند.

نکات مربوط به دانلود و استخراج فایل های فشرده شده

1-    دقت داشته باشید رمز تمامی فایل های فشرده "zounkan.com" می باشد.

2-    دقت داشته باشید برای استفاده از فایل های چند بخشی، می بایست هر دو بخش را ابتدا دانلود، سپس (_) موجود در انتهای نام فایل ها را حذف کرده و بعد از آن نسبت استخراج (Extract) فایل های چند بخشی اقدام نمایید. یعنی فایل Part1_.rar به فایل Part1.rar تغییر نام داده شود. این کار برای نام تمامی بخش ها باید انجام شود.

 

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون GRE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون GRE | مراکز برگزاری آزمونGRE  هزینه آزمون GRE | زمانبندی برگزاری آزمون GRE | اعتبار مدرک آزمون GRE | منابع آزمون GRE

اینستاگرام بخش زبان زونکن را فالو کنید. سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.