مراکز برگزاری آزمون GRE

مراکز برگزار کننده آزمون GRE

آزمون GRE 2021 در مرکز های سازمان سنجش، مؤسسه فرهنگی علامه سخن، دانشگاه خاتم، مؤسسه آموزشی امیربهادر، موسسه زبان نگار، دانشگاه البرز، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه امام جواد، دانشگاه شمال در آمل، دانشگاه صنعتی اصفهان، موسسه عالی کرمان و مجتمع آموزشی گسترش انفورماتیک زنجان برگزار می گردد. مرکز های معتبر برگزاری آزمون GRE 2021 در شهر های مختلف ایران شامل تهران، قزوین، یزد، کرمان، زنجان، تبریز، اصفهان و آمل در جدول مراکز معتبر برگزاری آزمون GRE در سال 2021 و یا سال 1400 درج شده است. علاقمندان به شرکت در آزمون GRE 2021 می توانند با کلیک روی نام هر مرکز به وبسایت آن مراجعه نموده یا با کلیک روی آدرس مرکز برگزاری GRE 2021 از موقعیت محل برگزاری آزمون GRE 2021 در شهر های مختلف روی نقشه مطلع شوند.

 

نام مرکز شهر آدرس تلفن ایمیل
نام مرکز شهر آدرس تلفن ایمیل

 

نکاتی پیرامون ثبت نام آزمون GRE General

در زمان ورود به محل برگزاری آزمون، به همراه داشتن تلفن همراه، کاغذ، ماشین حساب، هر نوع خودکار یا روان نویس و یا مداد ممنوع است. نماینده ETS که در محل آزمون حاضر است، کاغذ و مداد در اختیار شما خواهد گذاشت و ماشین حساب آنلاینی نیز روی مانیتور شما جهت انجام محاسبات در دسترس می‌باشد.

نتیجه آزمون بین 10 تا 15 روز پس از آزمون در حساب کاربری شما در سایت ETS قابل دسترس است. شما می‌توانید گزارش نمره (Report) امتحان خود را برای 4 دانشگاه به صورت رایگان ارسال کنید. از آنجا که می‌بایست در روز امتحان مشخصات این دانشگاه ها را به صورت آنلاین وارد کنید، لذا این مشخصات را در روز آزمون به همراه داشته باشید. در صورتی که به هر دلیلی بخواهید ثبت نام خود را لغو کنید، تا 4 روز پیش از تاریخ آزمون فرصت خواهید داشت. پس از لغو آزمون، بازگشت پول (Refund) تحت شرایط زیر انجام می‌شود:

نهایتا 50 درصد از هزینه آزمون به شما بازگردانده می‌شود. مبنای هزینه آزمون، مبلغ ثبت نام به صورت Regular deadline است و چنانچه شما به صورت Late ثبت نام کرده باشید، نیمی از هزینه Regular به شما بازگردانده می‌شود. در صورت بروز اشکال در ثبت‌نام یا عدم امکان حضور در آزمون، راهنمای لغو را از اینجا مشاهده نمایید. شما می توانید راهنمای تصویری ثبت نام آزمون GRE General را از اینجا مشاهده نمایید.

نماینده ETS جهت احراز هویت شما، کارت ملی یا گذرنامه شما را بررسی می کند، بنابراین حتما یکی از این مدارک را به همراه داشته باشید. شناسنامه برای احراز هویت قابل قبول نیست. پس از احراز هویت، یک عکس با وب کم از شما گرفته می‌شود و کامپیوتری که باید با آن آزمون را انجام دهید تعیین می‌شود. در انتهای آزمون، نتایج بخش Verbal و Quantitative برای شما نمایش داده می‌شود، اما این نمرات، نمره رسمی و قابل استناد نیست.

داوطلبان هشت رشته تحصیلی علاوه بر نمره GRE General لازم است نمره آزمون  GRE Subjectرا نیز داشته باشند، این رشته‌ها در ادامه نام برده شده است. شما می‌توانید با کلیک بر روی نام هر رشته، اطلاعات کاملی از قبیل تعداد سوالات، دروس امتحانی آزمون و درصد تعداد سوالات برای هر درس و همچنین فایل راهنما و تمرینی مربوط به آن رشته آمده است. این رشته‌ها عبارتند از: روانشناسی، فیزیک، ریاضی، زیست شناسی، بیوشیمی، زیست شناسی سلولی و مولکولی، شیمی و ادبیات انگلیسی می‌باشد. جهت اطلاع از شرایط این آزمون می‌توانید صفحه آزمون GRE Subject را مطالعه نمایید. یک جایگزین برای نمره آزمون General GRE، نمره "آزمون GMAT" است که بیشتر مربوط به رشته های Business مثل MBA، DBA و Master و Phd در رشته هایی مثل Marketing و Strategic Management یا Finance می‌باشد.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون GRE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون GRE | مراکز برگزاری آزمونGRE  هزینه آزمون GRE | زمانبندی برگزاری آزمون GRE | اعتبار مدرک آزمون GRE | منابع آزمون GRE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: