زمانبندی برگزاری آزمون GRE

زمانبندی برگزاری آزمون GRE General

این آزمون به طور تقریبی هر هفته در شهر های مختلف در داخل کشور برگزار می‌شود و شما می‌توانید جهت آگاهی از مراکز، زمان‌ها و ظرفیت‌های باز به بخش مربوطه در وب سایت ETS مراجعه نمایید. زمان برگزاری GRE 2021-2022 در شهر های تهران، اصفهان، تبریز، کرمان، آمل، زنجان و یزد در جدول زمانبندی برگزاری آزمون جی آر ای 2021-2022 ایران درج شده است. داوطلبان دریافت مدرک GRE جهت اخذ پذیرش تحصیلی و مهاجرت به کشورهای اروپایی یا آمریکا و کانادا، می توانند با دقت به زمان برگزاری آزمون جی آر ای سال 2021-2022 در ایران یا سال 1400 هجری شمسی در شهر های مختلف ایران همراه با موسسه برگزار کننده آزمون جی آر ای و لوکیشن محل برگزاری آزمون GRE در شهر های مختلف، بهترین زمان شرکت در GRE 2021-2022 را انتخاب و به صفحه خرید ووچر از موسسات معتبر برگزار کننده GRE 2021-2022 با کلیک روی خرید ووچر مراجعه نمایند. همچنین، در جدول زیر، علاوه بر زمان GRE 2021-2022 در شش ماه اول سال 2021-2022، قابلیت جستجو بر اساس شهر، چینش بر اساس تاریخ های نزدیک و دور هر شهر نیز قرار داده شده است. 

 

نام مرکز شهر نوع آزمون محل برگزاری تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک ثبت نام
نام مرکز شهر نوع آزمون محل برگزاری تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک ثبت نام

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون GRE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون GRE | مراکز برگزاری آزمونGRE  هزینه آزمون GRE | زمانبندی برگزاری آزمون GRE | اعتبار مدرک آزمون GRE | منابع آزمون GRE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.