زمانبندی برگزاری آزمون GRE

زمانبندی برگزاری آزمون GRE General

این آزمون به طور تقریبی هر هفته در شهر های مختلف در داخل کشور برگزار می‌شود و شما می‌توانید جهت آگاهی از مراکز، زمان‌ها و ظرفیت‌های باز به بخش مربوطه در وب سایت ETS مراجعه نمایید. زمان برگزاری GRE 2021-2020 در شهر های تهران، اصفهان، تبریز، کرمان، آمل، زنجان و یزد در جدول زمانبندی برگزاری آزمون جی آر ای 2021-2020 ایران درج شده است. داوطلبان دریافت مدرک GRE جهت اخذ پذیرش تحصیلی و مهاجرت به کشورهای اروپایی یا آمریکا و کانادا، می توانند با دقت به زمان برگزاری آزمون جی آر ای سال 2021-2020 در ایران یا سال های 1400 و 1399 هجری شمسی در شهر های مختلف ایران همراه با موسسه برگزار کننده آزمون جی آر ای و لوکیشن محل برگزاری آزمون GRE در شهر های مختلف، بهترین زمان شرکت در GRE 2021-2020 را انتخاب و به صفحه خرید ووچر از موسسات معتبر برگزار کننده GRE 2021-2020 با کلیک روی خرید ووچر مراجعه نمایند. همچنین، در جدول زیر، علاوه بر زمان GRE 2021-2020 در شش ماه اول سال 2021-2020، قابلیت جستجو بر اساس شهر، چینش بر اساس تاریخ های نزدیک و دور هر شهر نیز قرار داده شده است. 

 

نام مرکز شهر نوع آزمون محل برگزاری تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک ثبت نام
نام مرکز شهر نوع آزمون محل برگزاری تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک ثبت نام

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون GRE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون GRE | مراکز برگزاری آزمونGRE  هزینه آزمون GRE | زمانبندی برگزاری آزمون GRE | اعتبار مدرک آزمون GRE | منابع آزمون GRE

اینستاگرام بخش زبان زونکن را فالو کنید. سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.