مراکز برگزاری آزمون FCE

مراکز برگزار کننده آزمون FCE

در حال حاضر طبق گزارش صفحه رسمی مراکز برگزار کننده آزمون های دانشگاه کمبریج، هیچ مرکز معتبری در ایران دارای تاییدیه از دانشگاه کمبریج برای برگزاری آزمون FCE 2020 کاغذی و کامپیوتری را ندارد. بنابراین علاقمندان به شرکت در آزمون FCE 2020 و دریافت مدرک FCE 2020 جهت ثبت نام و شرکت در آزمون در سریع ترین شرایط ممکن، باید به یکی از کشورهای همسایه که دارای مراکز معتبر برگزاری آزمون FCE 2020 مورد تایید دانشگاه کمبریج می باشند، بروند. جهت سهولت دسترسی کاربران به مراکز برگزاری آزمون FCE در کشور های همسایه، تیم زونکن اطلاعات مربوط به سال 2020 مراکز تایید شده برگزاری آزمون FCE 2020 در کشورهای همسایه را استخراج نموده و در جدول زیر گزارش داده است. در جدول زیر، مراکز معتبر برگزاری آزمون FCE 2020 در کشورهای ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، کویت، عراق، امارات، قطر و ازبکستان گزارش شده است. با کلیک روی نام هر مرکز، به وبسایت مرکز آزمون FCE 2020 مراجعه کنید. ضمنا، داوطلبان شرکت در آزمون FCE 2020 و دریافت مدرک FCE در سال های 1398 و 1399، می توانند جهت اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون FCE در سال 2020 در هر مرکز، به صفحه زمانبندی برگزاری آزمون FCE 2020 مراجعه نمایند. 

 

نام مرکز کشور شهر کد مرکز آدرس تلفن ایمیل
نام مرکز کشور شهر کد مرکز آدرس تلفن ایمیل

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون FCE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون FCE | مراکز برگزاری آزمون FCE هزینه آزمون FCE | زمانبندی برگزاری آزمون FCE | منابع آزمون FCE اعتبار مدرک آزمون FCE

از حمایت شما در شبکه های اجتماعی و ارائه نظرات ارجمندتان از طریق راه های ارتباطی، پیشاپیش سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.