مراکز برگزاری آزمون FCE

مراکز برگزار کننده آزمون FCE

در حال حاضر طبق گزارش صفحه رسمی مراکز برگزار کننده آزمون های دانشگاه کمبریج، هیچ مرکز معتبری در ایران دارای تاییدیه از دانشگاه کمبریج برای برگزاری آزمون FCE 2021 کاغذی و کامپیوتری را ندارد. بنابراین علاقمندان به شرکت در آزمون FCE 2021 و دریافت مدرک FCE 2021 جهت ثبت نام و شرکت در آزمون در سریع ترین شرایط ممکن، باید به یکی از کشورهای همسایه که دارای مراکز معتبر برگزاری آزمون FCE 2021 مورد تایید دانشگاه کمبریج می باشند، بروند. جهت سهولت دسترسی کاربران به مراکز برگزاری آزمون FCE در کشور های همسایه، تیم زونکن اطلاعات مربوط به سال 2021 مراکز تایید شده برگزاری آزمون FCE 2021 در کشورهای همسایه را استخراج نموده و در جدول زیر گزارش داده است. در جدول زیر، مراکز معتبر برگزاری آزمون FCE 2021 در کشورهای ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، کویت، عراق، امارات، قطر و ازبکستان گزارش شده است. با کلیک روی نام هر مرکز، به وبسایت مرکز آزمون FCE 2021 مراجعه کنید. ضمنا، داوطلبان شرکت در آزمون FCE 2021 و دریافت مدرک FCE در سال 1400، می توانند جهت اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون FCE در سال 2021 در هر مرکز، به صفحه زمانبندی برگزاری آزمون FCE 2021 مراجعه نمایند. 

 

نام مرکز کشور شهر کد مرکز آدرس تلفن ایمیل
نام مرکز کشور شهر کد مرکز آدرس تلفن ایمیل

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون FCE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون FCE | مراکز برگزاری آزمون FCE هزینه آزمون FCE | زمانبندی برگزاری آزمون FCE | منابع آزمون FCE اعتبار مدرک آزمون FCE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: