زمانبندی برگزاری آزمون FCE

زمانبندی برگزاری آزمون FCE

طبق گزارش سایت رسمی برگزاری آزمون های دانشگاه کمبریج در سال 2020، آزمون FCE به دو صورت کاغذی و کامپیوتری در 26 روز ار سال 2020 برگزار خواهد شد که در برخی از ماه های سال میلادی فقط یکبار و بعضی از ماه های سال 2020 تا سه بار نیز این آزمون به صورت کاغذی و کامپیوتری برگزار خواهد شد. تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون FCE و دریافت مدرک FCE، جهت سهولت دسترسی و برنامه ریزی آسان اقدام به تهیه لیست کامل جدول زمانبندی برگزاری آزمون FCE به صورت کاغذی و کامپیوتری نموده است که در ادامه مطلب قابل مشاهده می باشد. زمان های آزمون FCE 2020 در جدول زمانبندی برگزاری آزمون FCE 2020 در سال های 1398 و 1399 برای داوطلبان ایرانی دریافت مدرک زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج آورده شده است. علاقمندان به شرکت در آزمون FCE 2020 می توانند با کلیک روی ستون های مختلف جدول، نزدیک ترین و دورترین زمان های برگزاری FCE 2020 را به تریتب مشاهده نمایند. 

 

نوع آزمون روز تاریخ میلادی تاریخ شمسی
نوع آزمون روز تاریخ میلادی تاریخ شمسی

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون FCE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون FCE | مراکز برگزاری آزمون FCE هزینه آزمون FCE | زمانبندی برگزاری آزمون FCE | منابع آزمون FCE اعتبار مدرک آزمون FCE

از حمایت شما در شبکه های اجتماعی و ارائه نظرات ارجمندتان از طریق راه های ارتباطی، پیشاپیش سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.