زمانبندی برگزاری آزمون FCE

زمانبندی برگزاری آزمون FCE

طبق گزارش سایت رسمی برگزاری آزمون های دانشگاه کمبریج در سال 2021-2022، آزمون FCE به دو صورت کاغذی و کامپیوتری در روزهای مختلفی از سال 2021 برگزار خواهد شد که در برخی از ماه های سال میلادی فقط یکبار و بعضی از ماه های سال 2021 تا سه بار نیز این آزمون به صورت کاغذی و کامپیوتری برگزار خواهد شد. تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون FCE و دریافت مدرک FCE، جهت سهولت دسترسی و برنامه ریزی آسان اقدام به تهیه لیست کامل جدول زمانبندی برگزاری آزمون FCE کاغذی و کامپیوتری نموده است که در ادامه مطلب قابل مشاهده است. زمان آزمون FCE 2021 در جدول زمانبندی برگزاری آزمون FCE 2021-2022 در سال 1400  برای داوطلبان ایرانی دریافت مدرک زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج آورده شده است. علاقمندان به شرکت در آزمون FCE 2021-2022 می توانند با کلیک روی ستون های مختلف جدول، نزدیک ترین و دورترین زمان های برگزاری FCE 2021 را به تریتب مشاهده نمایند. 

 

نوع آزمون روز تاریخ میلادی تاریخ شمسی
نوع آزمون روز تاریخ میلادی تاریخ شمسی

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون FCE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون FCE | مراکز برگزاری آزمون FCE هزینه آزمون FCE | زمانبندی برگزاری آزمون FCE | منابع آزمون FCE اعتبار مدرک آزمون FCE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: