اعتبار مدرک آزمون FCE

اعتبار مدرک آزمون FCE

آزمون FCE چیست؟ آزمون FCE برای تایید توانایی زبان آموزان در انجام گفتگو، نگارش و نیز مهارت های شنیداری، درک مطلب به زبان انگلیسی در سطح B2 می باشد. شرکت در این امتحان به افرادی توصیه می شود که قصد ادامه تحصیل و یا پیداکردن فرصت شغلی بهتر در کشورهای انگلیسی زبان را داشته باشند.

در این آزمون بین المللی و شناخته شده، مهارت داوطلبان در سطح متوسط رو به بالا ارزیابی می‌شود. همین اعتبار مدرک fce موجب می شود که تعداد زیادی از افراد در آزمون FCE ثبت نام کنند. کاربرد مدرک  FCE نیز به اهداف تحصیلی و کاری مربوط می‌شود. کسب مدرک FCE نشان دهنده این است که فرد مورد نظر می‌تواند از مهارت نوشتاری و گفتاری زبان انگلیسی خود در کاربرد روزانه استفاده مناسبی داشته باشد. تعداد قابل توجهی از مراکز و موسسات تحصیلی در جهان این مدرک دانشگاه کمبریج را به رسمیت می‌شناسند که جهت ادامه تحصیل یا اخذ پذیرش تحصیلی از این موسسات آموزشی، به مدرک  FCE نیاز خواهید داشت مانند موسسه باکس هیل (Box Hill) در استرالیا، دانشگاه Thompson Rivers در کانادا، دانشگاه Freie Universität در برلین آلمان، دانشگاه شهر هنگ کنگ چین، دانشگاه آمستردام هلند، موسسه هنری Illinois در شیکاگوی آمریکا و بسیاری از شرکت های بیزینسی و صنعتی در جهان، مدرک FCE را به عنوان یکی از مواد اصلی در جذب کارمندان جدید به رسمیت می شناسند و یا از آن در برنامه های آماده سازی کارمندان خود بهره می گیرند. علاقمندان جهت مشاهده لیست کاملی از موسسات و شرکت هایی که مدرک زبان آزمون FCE را قبول دارند، می توانند به صفحه مربوط به دانشگاه کمبریج انگلستان مراجعه نمایند و با استفاده از موتور جستجوی تعبیه شده در این صفحه، موسسات و شرکت های شهر ها و کشور های هدف خود را بررسی نمایند.

مدت زمان اعتبار مدرک FCE

مدت اعتبار FCE مادام العمر می باشد و تاریخ انقضایی برای این مدرک تعیین نشده است که یکی از نکات بسیار مفید برای علاقمندان به شرکت و کسب مدرک آزمون FCE به حساب می آید. بنابراین علاقمندان به شرکت در آزمون FCE و اخذ مدرک FCE دقت داشته باشند که از مدرک خود بدون محدودیت زمانی می توانند جهت ارائه به دانشگاه های هدف خود جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور استفاده نمایند.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون FCE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون FCE | مراکز برگزاری آزمون FCE هزینه آزمون FCE | زمانبندی برگزاری آزمون FCE | منابع آزمون FCE اعتبار مدرک آزمون FCE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.