موسسه دهخدا

نام شعبه : جنت آباد جنوبی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : جنت آباد جنوبی

آدرس : جنت آباد جنوبی، پائین تر از لاله، نبش خ 4 شرقی، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان مهتاب، طبقه 1

تلفن : 02191006191

آدرس وب سايت : dehkhodaedu.com

آدرس اينستاگرام : dehkhoda.official

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه دهخدا یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله جنت آباد جنوبی در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان دهخدا برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان دهخدا از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

نکویی کن امسال چون ده تراست    که سال دگر، دیگری دهخداست

تاریخچه آموزشگاه زبان دهخدا:

 آموزشگاه زبان دهخدا با بهره گیری از تیم مدیریت خبره و با سابقه در زمینه آموزشی و با همکاری جمعی از اساتید برتر زبان های خارجی در سال 1389 کار خود را در شهر تهران آغاز نمود و تا کنون توانسته است با ارائه خدمات مدرن و به روز از جمله آموزشگاه‌های مطرح  در ایران باشد.

دامنه فعالیت ها:

 حوزه فعالیت آموزشگاه زبان دهخدا در زمینه ارائه خدمات آموزشی و برگزاری کلاس های زبان انگلیسی و همچنین سایر زبان‌های خارجی اعم از فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... به صورت کلاس‌های گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی و خصوصی و در قالب دوره های فشرده، نیمه فشرده و عادی ویژه دانشجویان دانشگاه ها، اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی کشور، کارمندان ادارات و شرکت ها، نهادها، مدارس و مهدکودک ها  می‌باشد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: