طرح پاداش قرن زونکن

تیم زونکن به پاس حمایت های دانشجویان محترم، بر این شده است تا همراه با ورود به قرن 15ام، یک عیدی در خور برای تمامی بازدیدکنندگان مطالب زونکن و خریداران محصولات در نظر گیرد. در طرح پاداش قرن زونکن، بازدیدکنندگانی که اقدام به خرید از خدمات یا محصولات زونکن نمایند، از 40 درصد تخفیف برای خرید فعلی همراه با 20 درصد تخفیف بدون سقف یکساله روی تمامی محصولات زونکن در سال 1401 برخوردار خواهند شد.

کد تخفیف 40 درصدی خرید محصولات زونکن "Gharne15"

توجه داشته باشید بعد از خرید و بهره مندی از کد تخفیف 40 درصدی، در بازه اول تا پنجم فروردین 1401، کد تخفیف 20 درصدی یک ساله بدون سقف خرید محصولات زونکن برای شما پیامک خواهد شد.

محصولات زونکن

بانک اطلاعات آموزشی زونکن، محصولاتی با همکاری موسسات معتبر اعزام دانشجویی محصولاتی مفید در زمینه آموزش اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی و منابع آمادگی آزمون های معتبر بین المللی را دارا می باشد. 

آموزش اپلای و مهاجرت تحصیلی

زونکن با همکاری موسساتی چون ایزی اپلای، نیوشا، کمولیتس، پیشرو اپلای، اپلای با ما و ACE GRE and TOEFL محصولاتی در زمینه آموزش اپلای، آمادگی آزمون آیلتس، تافل، GRE و مقاله نویسی آماده و عرضه کرده است. علاقمندان می توانند با مشاهده بخشی از ویدئو های هر محصول که لینک آن در صفحه توضیحات محصول درج شده است، در صورت تمایل اقدام به خرید و بهره مندی از تخفیف 40 درصدی نمایند.

منابع آزمون های زبان انگلیسی

تیم زونکن اقدام به تهیه و جمع آوری محتویات CD یا DVD مهم ترین منابع آمادگی آزمون های زبان انگلیسی برای داوطلبان شرکت در آزمون های زبان انگلیسی مانند آیلتس، تافل، GRE، GMAT، PTE و آزمون های دانشگاه کمبریج نموده است. در صورتی که برنامه ای برای اخذ مدارک معتبر زبان انگلیسی دارید، بررسی منابع تهیه شده در صفحه محصولات آمادگی آزمون های زبان انگلیسی برای شما مفید خواهد بود. توجه داشته باشید، در قسمت ویژگی های محصولات، جزئیات فایل های دانلودی که در حساب کاربری شما بعد از خرید محصول قرار خواهد گرفت، نمایش داده شده است.

منابع آزمون های زبان فرانسوی

علاقمندان به شرکت در هر یک از آزمون های زبان فرانسوی شامل DELF، DALF، انواع TCF و TEF میتوانند با مراجعه به صفحه محصولات فرانسوی و یا جستجو در فروشگاه زونکن، اقدام به تهیه مهم ترین و معتبرترین منابع آمادگی انواع آزمون زبان فرانسوی نمایند. توجه داشته باشید، محتویات لینک های دانلودی که بعد از خرید، در حساب کاربری شما در دسترس خواهد بود، در بخش ویژگی در صفحه توضیحات محصول درج شده است.

منابع آزمون های زبان آلمانی

داوطلبان شرکت در انواع آزمون آلمانی و اخذ مدرک معتبر زبان آلمانی شامل آزمون های GOETHE، TestDaf، TestAS، OSD، TELC و DSH میتوانند با مراجعه به صفحه محصولات زبان آلمانی و یا جستجو در سایت زونکن شاپ، اقدام به تهیه و بهره مندی از پاداش قرن زونکن نمایند. توجه داشته باشید، محتویات لینک های دانلودی که بعد از خرید، در حساب کاربری شما در دسترس خواهد بود، در بخش ویژگی در صفحه توضیحات محصول درج شده است.

منابع آزمون های ایتالیایی

متقاضیان شرکت در آزمون های زبان ایتالیایی شامل CELI و CILS میتوانند جهت مشاهده محصولات آمادگی آزمون های ایتالیایی به صفحه منابع آزمون های ایتالیایی مراجعه و یا در سایت زونکن شاپ، اقدام به جستجو منبع مورد نظر نمایند. توجه داشته باشید، محتویات لینک های دانلودی که بعد از خرید، در حساب کاربری شما در دسترس خواهد بود، در بخش ویژگی در صفحه توضیحات محصول درج شده است.

منابع آزمون های اسپانیایی

علاقمندان به دریافت مدرک معتبر زبان اسپانیایی میتوانند با مشاهده محصولات آمادگی آزمون های اسپانیایی، آخرین لیست معتبرتریت منابع آمادگی آزمون هایی مانند DELE را بررسی نمایند. همچنین در صورت نیاز به یک منبع خاص، میتوانند با جستجو نام کتاب مد نظر در بخش جستجو سایت زونکن، موجودی منبع نام برده در لیست محصولات زونکن شاپ را مشاهده نمایند. توجه داشته باشید، محتویات لینک های دانلودی که بعد از خرید، در حساب کاربری شما در دسترس خواهد بود، در بخش ویژگی در صفحه توضیحات محصول درج شده است.

منابع آزمون های ترکی استانبولی

در صورتی که قصد مهاجرت به ترکیه و یا ادامه تحصیل در دانشگاه های ترکیه را دارید، بررسی محصولات آمادگی شرکت در انواع آزمون ترکی استانبولی شامل YOS و Tomer برای شما مفید خواهد بود. 

 

بازدیدکنندگان و خریداران محترم توجه داشته باشند، محصولات زونکن شاپ در سال جدید مشمول افزایش قیمت سالیانه خواهند شد و شما با بهره مندی از پاداش قرن زونکن، میتوانید محصولات فعلی و محصولات جدیدی که در سال 1401 در زمینه اپلای (مهاجرت تحصیلی یا کاری)، آمادگی آزمون های زبان و خدمات پذیرش که قرار است به لیست محصولات زونکن شاپ اضافه شود، با قیمت سال 1400 تهیه نمایید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: