موسسه آزادی

نام شعبه : شهید محلاتی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : شهید محلاتی

آدرس : خیابان هفده شهریور، شهید محلاتی، کوچه تابان فر شمالی، پلاک 2

تلفن : 02133506840 - 02133506841 - 02133133332

آدرس وب سايت : azadilanguage.com

آدرس اينستاگرام : azadilanguage_englishinstitute

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشرده

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه آزادی یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله شهید محلاتی در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان آزادی برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان آزادی از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

 

این آموزشگاه با کادری مجرب طی 23 سال فعالیت فارغ‌التحصیلانی از آموزش زبان انگلیسی به جامعه عرضه نموده، که هرکدام از آنان ضمن اشتغال در مراکز مهم اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی منشاء ثمرات فراوانی به جامعه گشته‌اند و هم‌اکنون آمادگی خود را برای ارائه روش‌ها و متدهای جدید آموزشی در امر تدریس زبان انگلیسی اعلام می‌دارد.

نحوه ثبت نام درکلاسهای ترمیک و خصوصی ونیمه خصوصی
الفاز طریق اینترنت:کافی است زبان آموزان آموزشگاه  از مبلغ شهریه (بوسیله تلفن با آموزشگاه یا زبان آموزان آن ترم)اطلاع حاصل کرده ومبلغ مذکور را در کادر طراحی شده در صفحه اول سایت به همراه مشخصات خود در فرم ثبت نام لحاظ شده در همین سایت تکمیل نموده وبدین ترتیب شهریه را از طریق اینترنت پرداخت ونام آنان در لیست ثبت نام قرار خواهد گرفت .

بدیهی است داوطلبین جدید ثبت نام بایستی جهت تعیین سطح و مشاوره با مسئولین مربوطه تماس؛ تااقدامات بعدی صورت گیرد.

ب-ازطریق حضور در آموزشگاه :در این مرحله داوطلب با حضور در آموزشگاه با تکمیل فرم ثبت نام به ارائه اطلاعات لازم پرداخته ، در صورتی که قبلا زبان انگلیسی نیاموخته باشد سطح آموزشی وی مشخص ،والا با شرکت در آزمون تعیین سطح به صورت کتبی وشفاهی (Interview)در مقطع مناسب خود قرار گرفته وبه آموزش زبان انگلیسی می پردازد.

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.