هزینه آزمون GMAT

هزینه شرکت در آزمون GMAT

هزینه آزمون GMAT، مبلغ 250 دلار آمریکا می باشد. در صورت کنسل کردن امتحان، تنها 80 دلار آن برگشت داده می شود و اگر متقاضی کمتر از هفت روز قبل از آزمون جی مت، اقدام به کنسل کردن نماید هیچ پولی برای وی Refund (برگشت پول) نمی شود. در صورتی که بخواهید تاریخ امتحان خود را تغییر (Reschedule) دهید، 60 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. در صورتی که بخواهید Report نمره خود را به دانشگاه های دیگری غیر از دانشگاهی که هنگام ثبت نام امتحان GMAT مشخص کرده اید، بفرستید، به ازای هر گزارش نمره بایستی 35 دلار پرداخت کنید. در صورتی که برای بار دوم در آزمون GMAT شرکت کنید و نمره بالاتری کسب نمایید، برای گزارش نمره بالاتر خود باید مبلغ 24.95 دلار پرداخت نمایید. در صورتی که پس از آزمون GMAT نخواهید نمره شما به مراکز انتخاب شده هنگام ثبت نام آزمون GMAT جهت گزارش نمره، ارسال شود، باید مبلغ 25 دلار پس از آزمون GMAT و از طریق سایت پرداخت کنید.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون GMAT می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون GMAT | مراکز برگزاری آزمونGMAT  هزینه آزمون GMAT | زمانبندی برگزاری آزمون GMAT | منابع آزمونGMAT  | اعتبار مدرک آزمونGMAT 

 

از حمایت شما در شبکه های اجتماعی و ارائه نظرات ارجمندتان از طریق راه های ارتباطی، پیشاپیش سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.