مراکز برگزاری آزمون GMAT

مراکز برگزاری آزمون GMAT

نمرات کلی به صورت ده دهی ارائه می شود و طبق اعلام موسسه GMAC، نمره میانگین داوطلبان حدودا ۵۴۰ بوده است. امکان برگزاری آزمون جیمت (GMAT) در ایران وجود ندارد و متقاضیان علاقه مند به شرکت در آزمون GMAT می بایست به امارات متحده در دو شهر دبی (4 مرکز) و ابوظبی (2 مرکز)، ترکیه در دو شهر آنکارا و استانبول، آذربایجان، ارمنستان سفر کنند. توجه داشته باشید که هیچگونه محدودیتی برای داوطلبان به جهت اینکه در کدام کشور یا مرکز آزمون GMAT را شرکت کنند وجود ندارد. دقت داشته باشید که وظیفه تهیه ویزا و ... بر عهده متقاضیان است و GMAC هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد. جهت ثبت نام در آزمون GMAT می توانید از طریق صفحه ثبت نام، در سایت GMAT یک اکانت بسازید، وارد اکانت خود شوید و Profile خود را کامل کنید. در مرحله بعد می توانید محل آزمون، روز آزمون و ساعت را انتخاب کنید.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون GMAT می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون GMAT | مراکز برگزاری آزمونGMAT  هزینه آزمون GMAT | زمانبندی برگزاری آزمون GMAT | منابع آزمونGMAT  | اعتبار مدرک آزمونGMAT 

 

از حمایت شما در شبکه های اجتماعی و ارائه نظرات ارجمندتان از طریق راه های ارتباطی، پیشاپیش سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.