زمانبندی برگزاری آزمون GMAT

زمانبندی برگزاری آزمون GMAT

زمان آزمون GMAT 2022-2021برای داوطلبان شرکت در آزمون GMAT سال 2022-2021 جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارجی در رشته های مدیریت، در جدول زمانبندی برگزاری آزمون GMAT 2022-2021 درج شده است. علاقمندان به شرکت در آزمون GMAT در سال 1400 هجری شمسی، می توانند به مراکز مجاز برگزاری کشورهای همسایه ایران شامل ترکیه، گرجستان، ارمنستان، آذربایجان، قبرس و امارات برای شرکت در آزمون کتبی و شفاهی اقدام نمایند. دقت داشته باشید ابتدا باید در سایت mba ثبت نام کرده و تاریخ آزمون و مرکز مورد نظر را انتخاب نمایید. در جدول زیر، زمان برگزاری GMAT 2021 برای کشورهای ترکیه، قبرس، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان و امارات درج شده است که با کلیک روی هر ستون آن، می توانید بر اساس عنوان ستون مورد نظر، مقادیر داخل جدول را مرتب نموده یا با جستجوی کشور یا شهر مورد نظر، از تمام زمان ها و مراکز برگزاری موجود در آن شهر مطلع شوید.

 

نام مرکز کشور شهر تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک ثبت نام
نام مرکز کشور شهر تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک ثبت نام

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون GMAT می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون GMAT | مراکز برگزاری آزمونGMAT  هزینه آزمون GMAT | زمانبندی برگزاری آزمون GMAT | منابع آزمونGMAT  | اعتبار مدرک آزمونGMAT 

  جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.