هزینه آزمون DELE

هزینه شرکت در آزمون DELE

طبق آخرین اعلام قیمت آزمون DELE توسط سایت رسمی آزمون DELE، هزینه شرکت در سطوح مختلف آزمون DELE در سال 2021 مطابق جدول زیر می باشد. کسانی که مایل هستند در آزمون DELE  ثبت نام نمایند، توجه داشته باشند آخرین مهلت پرداخت هزینه آزمون DELE حدودا 50 روز قبل از روز برگزاری آزمون می باشد.

سطح

C2

C1

B2

B1

A2

A1

هزینه (یورو)

185

175

165

145

130

100

 نکات مهم در ثبت نام آزمون DELE

فرم های ثبت نام آزمون DELE را می بایست قبل از آزمون تهیه و کامل نمایید. یک تصویر کارت شناسایی که هویت، ملیت، محل و تاریخ تولدتان در آن مشخص باشد ضروری است. مدارک نشان دهنده پرداخت هزینه آزمون نیز لازم و ضروری می باشد. هنگام ثبت نام فرم شما تحویلتان می گردد و کد رسمی خود را نیز دریافت می کنید. همراه داشتن یک کپی از فرم ثبت نام، کارت شناسایی و فرم ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون اسپانیایی DELE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون DELE | مراکز برگزاری آزمونDELE  | هزینه آزمون DELE | زمانبندی برگزاری آزمون DELE | اعتبار مدرک آزمون DELE | منابع آزمون DELE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.