هزینه آزمون DELE

هزینه شرکت در آزمون DELE

سایت رسمی آزمون DELE هر سال جدید ترین قیمت آزمون DELE را منتشر می کند. جدول زیر قیمت آزمون اسپانیایی DELE در سال 2021 است.

سطح

A2/B1 نوجوانان

A1 نوجوانان

C2

C1

B2

B1

A2

A1

هزینه (یورو)

160

108

220

205

190

160

130

108

 

هزینه شرکت در سطوح مختلف آزمون DELE در سال 2021 در ایران نیز مطابق جدول زیر می باشد.  کسانی که مایل هستند در آزمون DELE  ثبت نام نمایند، توجه داشته باشند آخرین مهلت پرداخت هزینه آزمون DELE حدودا 50 روز قبل از روز برگزاری آزمون می باشد.

سطح

A2/B1 نوجوانان

A1 نوجوانان

C2

C1

B2

B1

A2

A1

هزینه (یورو)

65

55

100

95

75

65

60

55

 

نکات مهم در ثبت نام آزمون DELE

فرم های ثبت نام آزمون DELE را می بایست قبل از آزمون تهیه و کامل نمایید. یک تصویر کارت شناسایی که هویت، ملیت، محل و تاریخ تولدتان در آن مشخص باشد ضروری است. مدارک نشان دهنده پرداخت هزینه آزمون نیز لازم و ضروری می باشد. هنگام ثبت نام فرم شما تحویلتان می گردد و کد رسمی خود را نیز دریافت می کنید. همراه داشتن یک کپی از فرم ثبت نام، کارت شناسایی و فرم ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون اسپانیایی DELE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون DELE | مراکز برگزاری آزمونDELE  | هزینه آزمون DELE | زمانبندی برگزاری آزمون DELE | اعتبار مدرک آزمون DELE | منابع آزمون DELE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: