زمانبندی برگزاری آزمون DELE

زمانبندی برگزاری آزمون DELE

طبق اعلام سایت رسمی برگزاری آزمون DELE اسپانیایی، جدول زمانبندی برگزاری آزمون های DELE در سطوح مختلف در سال 2020 به شرح زیر می باشد. علاقمندان به شرکت در آزمون DELE در سطوح مختلف سال 2020 و دریافت مدرک DELE می توانند با برنامه ریزی برای تاریخ های مشخصی از برگزاری آزمون DELE در جهت آمادگی دانش زبانی خود در دوره های آمادگی آزمون DELE که توسط موسسات آموزش زبان ارائه می شوند شرکت نمایند. دقت کنید این تنها جدول زمانبندی برگزاری آزمون DELE در مراکز معتبر برگزاری آزمون DELE می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراکز، به لینک مراکز معتبر برگزاری آزمون DELE مراجعه نمایید. زمان های برگزاری DELE 2020 در جدول زمانبندی برگزاری آزمون DELE اسپانیایی سال 2020 برای داوطلبان دریافت مدرک معتبر زبان اسپانیایی جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های اسپانیایی زبان درج شده است. ضمن اینکه با جستجو در جدول می توانند زمان آزمون DELE 2020 که در سال 99 در شهر های تهران، شیراز و اصفهان برگزار خواهد شد را بررسی نموده و برای ثبت نام به لینک مربوطه مراجعه نمایند. 

 

نام مرکز سطح آزمون شهر محل برگزاری تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک ثبت نام
نام مرکز سطح آزمون شهر محل برگزاری تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک ثبت نام

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون اسپانیایی DELE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون DELE | مراکز برگزاری آزمونDELE  | هزینه آزمون DELE | زمانبندی برگزاری آزمون DELE | اعتبار مدرک آزمون DELE | منابع آزمون DELE

اینستاگرام بخش زبان زونکن را فالو کنید. سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.