منابع آزمون DELE

منابع آزمون DELE

علاقمندان به دانلود منابع معتبر آزمون DELE اسپانیایی جهت شرکت در آزمون برای کسب مدرک معتبر زبان اسپانیایی می توانند از لیست منابع معتبر DELE اسپانیایی زونکن بهره مند شوند. داوطلبان شرکت در آزمون DELE برای کسب نمره بالا در آزمون DELE می بایست با مراجعه به منابع معتبر سوالات آزمون DELE و تمرین نمونه سوالات سال آزمون های متفاوت DELE زمان کافی برای تمرین زبان اسپانیایی برای کسب مدرک با نمره بالا بگذارند. تیم زونکن معتبرترین و مهم ترین منابع آزمون DELE را با بررسی سایت های مرجع زبان اسپانیایی برای علاقمندان به مدرک اسپانیایی جمع آوری و کتب منبع DELE را به صورت PDF و فایل های صوتی در اختیار کاربران قرار داده اند. بنابراین داوطلبان آزمون DELE می توانند با دانلود PDF کتاب های مرجع آزمون اسپانیایی شانس بالاتری برای کسب نمره قابل قبول برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های اسپانیایی زبان برخوردار باشند. در ادامه کامل ترین مجموعه منابع آزمون DELE با کم ترین هزینه و ساده ترین راه در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.

نکات مربوط به دانلود و استخراج فایل های فشرده شده

1-    دقت داشته باشید رمز تمامی فایل های فشرده "zounkan.com" می باشد.

2-    دقت داشته باشید برای استفاده از فایل های چند بخشی، می بایست هر دو بخش را ابتدا دانلود، سپس (_) موجود در انتهای نام فایل ها را حذف کرده و بعد از آن نسبت به استخراج (Extract) فایل های چند بخشی اقدام نمایید. یعنی فایل Part1_.rar به فایل Part1.rar تغییر نام داده شود. این کار برای نام تمامی بخش ها باید انجام شود.

 

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون اسپانیایی DELE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون DELE | مراکز برگزاری آزمونDELE  | هزینه آزمون DELE | زمانبندی برگزاری آزمون DELE | اعتبار مدرک آزمون DELE | منابع آزمون DELE

اینستاگرام بخش زبان زونکن را فالو کنید. سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.