موسسه ایران کمبریج

نام شعبه : میدان ولی عصر

استان : تهران

شهر : تهران

محله : میدان ولی عصر

آدرس : بالاتر از میدان ولی عصر، بعد از تقاطع زرتشت، کوچه نوربخش، پلاک 19

تلفن : 02188854048 - 02188854207

آدرس وب سايت : ircambridge.com

آدرس اينستاگرام : ircambridge

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان اسپانیایی آموزش زبان ترکی استانبولی آموزش زبان عربی آموزش زبان چینی آموزش زبان روسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی TTC

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه ایران کمبریج یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله میدان ولی عصر در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان ایران کمبریج برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

آموزشگاه ایران کمبریج دارای افتخارات فراوانی بوده و به آموزش 12 زبان زنده دنیا اعم از انگلیسی،عربی،اسپانیایی،ایتالیایی،ترکی استانبولی و ... می پردازد.این کلاسها به صورت نیمه خصوصی،نیمه خصوصی و گروهی و برای گروه سنی بزرگسال به صورت یک روز،دو روز و سه روز در هفته برگزار می گردند.
مشاورین آموزشگاه زبان ایران کمبریج این امکان را برای زبان آموزان فراهم میسازند تا در انتخاب نوع دوره و حتی نوع زبان و پروسه های مهاجرت خود , همواره برترین تصمیمات را اتخاذ نمایند.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج با برگزاری دوره های عادی , فشرده و فوق فشرده برای آمادگی و موفقیت در آزمون های زبان انگلیسی IELTS , TOEFL , Gre , TOLIMO , MCHE , MSRT , PET , KET , … و آزمون های فرانسه  DELF , DALF ,  TCF , TEF , …و آزمون های اسپانیایی DELE و تمامی آزمون های سفارت های مختلف اعم از ایتالیایی , آلمانی , چینی , روسی , ترکی استانبولی و …. به زبان آموزان این امکان را می دهد که در بازه زمانی خاص خود با توجه به شرایط فردی وارد دوره های مناسب شوند.

برنامه های کلاسی آموزشگاه ایران کمبریج

آموزش IELTS - آموزش آیلتس - کلاس آیلتس

آموزش TOEFL

بحث آزاد انگلیسی

دوره های تربیت مدرس

آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی

دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان ایتالیایی

آموزش ترکی استانبولی

آموزش زبان چینی

آموزش زبان روسی

آموزش زبان عربی

آموزش سایر زبان ها همچون نروژی، کره ای، سوئدی، دانمارکی، ژاپنی، هلندی و … هم به شکل حضوری و هم بشکل غیر حضوری در آموزشگاه زبان ایران کمبریج میسر می باشد که برای اطلاع از نحوه برگزاری دوره های غیر حضوری و همچنین روز و ساعت دوره های حضوری و هزینه های مربوط به هر کدام  می توانید با شماره های آموزشگاه تماس حاصل نمایید و با مشاورین آموزشگاه تماس حاصل نمایید.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: