منابع آزمون IELTS

منابع آزمون آیلتس

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس برای اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی و یا دریافت مدرک معتبر آیلتس، اقدام به تهیه لیستی از منابع مورد استفاده طراحان آزمون آیلتس در سراسر جهان نموده است. این کتب گزارش شده، منابع معتبری برای علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس می باشد تا با تنوع و نحوه طراحی سوالات آزمون آیلتس آشنا شده و با آمادگی قبلی در جلسه برگزاری آزمون آیلتس شرکت نمایند. شرکت کنندگان آیلتس می توانند با خرید منابع آزمون آیلتس و دانلود منابع آیلتس موجود در سایت زونکن، آمادگی بالایی در جهت کسب نمره بالا از مهارت های چهارگانه آزمون آیلتس پیدا کنند. با توجه به هزینه بالای خرید کتاب های منابع آزمون آیلتس، تیم زونکن اقدام به فروش منابع آیلتس به صورت فروش PDF کتاب های منابع آیلتس و فروش فایل های صوتی آموزشی کتاب های اصلی منابع آیلتس و کتب تمارین و پاسخنامه نموده است. در ادامه مجموعه ای کامل از منابع معتبر آزمون آیلتس برای داوطلبان آزمون آیلتس آورده شده است.

 

نکات مربوط به دانلود و استخراج فایل های فشرده شده

1-    دقت داشته باشید رمز تمامی فایل های فشرده "zounkan.com" می باشد.

2-    دقت داشته باشید برای استفاده از فایل های چند بخشی، می بایست هر دو بخش را ابتدا دانلود، سپس (_) موجود در انتهای نام فایل ها را حذف کرده و بعد از آن نسبت استخراج (Extract) فایل های چند بخشی اقدام نمایید. یعنی فایل Part1_.rar به فایل Part1.rar تغییر نام داده شود. این کار برای نام تمامی بخش ها باید انجام شود.

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون IELTS می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون IELTS | مراکز برگزاری آزمون IELTS  | هزینه آزمون IELTS | زمانبندی برگزاری آزمون IELTS | اعتبار مدرک آزمونIELTS  | منابع آزمون IELTS 

اینستاگرام بخش زبان زونکن را فالو کنید. سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.