منابع آزمون IELTS

منابع آزمون آیلتس

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس برای اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی و یا دریافت مدرک معتبر آیلتس، اقدام به تهیه لیستی از منابع مورد استفاده طراحان آزمون آیلتس در سراسر جهان نموده است. این کتب گزارش شده، منابع معتبری برای علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس می باشد تا با تنوع و نحوه طراحی سوالات آزمون آیلتس آشنا شده و با آمادگی قبلی در جلسه برگزاری آزمون آیلتس شرکت نمایند. شرکت کنندگان آیلتس می توانند با خرید منابع آزمون آیلتس و دانلود منابع آیلتس موجود در سایت زونکن، آمادگی بالایی در جهت کسب نمره بالا از مهارت های چهارگانه آزمون آیلتس پیدا کنند. با توجه به هزینه بالای خرید کتاب های منابع آزمون آیلتس، تیم زونکن اقدام به فروش منابع آیلتس به صورت فروش PDF کتاب های منابع آیلتس و فروش فایل های صوتی آموزشی کتاب های اصلی منابع آیلتس و کتب تمارین و پاسخنامه نموده است. در ادامه مجموعه ای کامل از منابع معتبر آزمون آیلتس برای داوطلبان آزمون آیلتس آورده شده است.

 

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون IELTS می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمونIELTS | مراکز برگزاری آزمون IELTS  | هزینه آزمونIELTS | زمانبندی برگزاری آزمون IELTS | اعتبار مدرک آزمونIELTS  | منابع آزمون IELTS

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.