مراکز برگزاری آزمون CAE

مراکز برگزاری آزمون CAE

این امتحان به طور معمول در ماه یکبار برگزار می گردد و در حال حاضر ۱۴۰۰ مرکز آزمون در ۱۱۷ کشور موجود می باشد که موسسه زبان سفیر گفتمان تا چند سال پیش یکی از این مراکز بود اما در حال حاضر مرکز معتبری که به صورت مستقیم با دانشگاه کمبریج برای برگزاری این آزمون در ارتباط باشد در ایران موجود نمی باشد. علاقمندان به شرکت در آزمون CAE 2020 با توجه به زمانبندی برگزاری آزمون CAE 2020 که در ادامه لینک آن قرار داده شده است، می توانند در یکی از کشور های همسایه مطابق مشخصات مراکز معتبر که از سوی دانشگاه کمبریج معرفی شده است. اقدام به شرکت در آزمون CAE 2020 نمایند. در جدول زیر، مرکز های آزمون CAE 2020 برای داوطلبان دریافت مدرک انگلیسی از دانشگاه کمبریج در شده است. مراکز معتبر برگزاری آزمون CAE در سال 2020 در کشور های ترکیه، قطر، عمان، امارات، آذربایجان، ارمنستان، ازبکستان و گرجستان در جدول مراکز آزمون CAE 2020 درج شده است. داوطلبان شرکت در آزمون CAE 2020 جهت اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون CAE 2020 در هر مرکز می توانند به صفحه زمانبندی برگزاری آزمون CAE 2020 مراجعه نمایند.

 

نام مرکز کشور شهر کد مرکز آدرس تلفن ایمیل
نام مرکز کشور شهر کد مرکز آدرس تلفن ایمیل

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CAE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CAE | مراکز برگزاری آزمون CAE | هزینه آزمون CAE | زمانبندی برگزاری آزمون CAE | اعتبار مدرک آزمون CAE | منابع آزمون CAE

اینستاگرام بخش زبان زونکن را فالو کنید. سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.