اعتبار مدرک آزمون CAE

اعتبار مدرک آزمون CAE

در این آزمون بین المللی و شناخته شده، مهارت داوطلبان در سطح متوسط رو به بالا ارزیابی می‌شود. بنابراین تعداد زیادی از داوطلبان ادامه تحصیل یا کار در خارج از کشور، به سمت آزمون بین المللی cae کشیده می‌شوند. کاربرد مدرک آزمون cae چیست؟ کاربرد مدرک cae نیز به اهداف تحصیلی و کاری مربوط می‌شود. کسب مدرک CAE نشان دهنده این است که فرد مورد نظر می‌تواند از مهارت نوشتاری و گفتاری زبان انگلیسی خود در کاربرد روزانه استفاده مناسبی داشته باشد. تعداد قابل توجهی از مراکز و موسسات تحصیلی در جهان این مدرک دانشگاه کمبریج را به رسمیت می‌شناسند و جهت ادامه تحصیل در آنها به این مدرک نیاز خواهید داشت. بسیاری از شرکت های بیزینسی و صنعتی در جهان، این مدرک کمبریج را به عنوان یکی از مواد اصلی در جذب کارمندان جدید به رسمیت می شناسند و یا از آن در برنامه های آماده سازی کارمندان خود بهره می گیرند. لیستی کامل از شرکت های مذکور را در این لینک مطالعه کنید.

در آخر لازم به ذکر است، دارندگان مدرک CAE دارای توانایی زبانی مشابه با دارندگان مدرک آیلتس در نمره ۶.۵ الی ۸.۰ هستند و می توانند مدرک مذکور را به محل کار، تحصیل و یا سازمان مهاجرت ارائه دهند. مدت اعتبار مدرک cae نیز نامحدود می باشد که از مزایای دیگر شرکت در این آزمون و دریافت مدرک زبان آزمون CAE می باشد.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CAE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CAE | مراکز برگزاری آزمون CAE | هزینه آزمون CAE | زمانبندی برگزاری آزمون CAE | اعتبار مدرک آزمون CAE | منابع آزمون CAE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: