زونکنست
تاريخ درج :

زونکست

بانک اطلاعات آموزشگاهی زونکن، در راستای کمک به کاربران و تعقیب کنندگان خود برای دسترسی سریع به اطلاعات مورد نظر خود در زمینه های علمی، فرهنگی، هنری، موسیقی و ... اقدام به تولید پادکست هایی با نام زونکست نموده است. از مهم ترین اهداف تولید زونکست توسط تیم استارت آپ زونکن، ارائه نکات کلیدی در موفقیت افراد برجسته در رشته های علمی، آموزشی، هنری، موسیقی و ... می باشد. بدین صورت که سوژه ها و افراد هدف زونکست، ورزشکاران، هنرمندان، دانشجویان و تمام کسانی که در زمینه فعالیتی خود که مرتبط با زمینه های فعالیتی زونکن باشد، موفقیت هایی را کسب نموده اند، می باشند. این افراد الزاما افراد معروف یا سرشناسی نیستند ولی دارای تجربه و دستاورد هایی برجسته می باشند. در سری پادکست های زونکن با نام زونکست، شما می توانید به کلیدی ترین نکات و ریز ترین جزئیاتی که باعث موفقیت این عزیزان در رشته ها و تخصص های خود شده اند، با ساده ترین و خلاصه ترین سوال ها دست یابید. از شما دعوت می کنیم با عضویت در وب سایت زونکن، از انتشار مطالب و پادکست های زونکن مطلع شده و با ارائه نظرهای ارزشمند خود در وب سایت زونکن یا شبکه های اجتماعی زونکن، درموفقیت زونکست ما را یاری نمایید. نکته حائز اهمیت در درج نظرات کاربران، امکان درخواست ارائه پادکست در زمینه های مورد علاقه شما عزیزان می باشد. به طوری که کاربران و تعقیب کنندگان عزیز که در زمینه های خاصی، نیاز به راهنمایی و اطلاع از تجربیات افراد موفق در زمینه مذکور باشند، می توانند با درج درخواست خود در نظرات صفحات آموزشگاهی مورد نظر، یا ارسال ایمیل به آدرس podcast@zounkan.com از تیم زونکن در جهت ارائه پادکستی در زمینه مربوطه یا با افراد مشخص شده توسط کاربران، در تهیه سری زونکست های وب سایت بانک اطلاعات آموزشگاهی زونکن، ما را یاری نمایند. پیشاپیش از کمبود ها و اشتباهات موجود در پادکست های اول سری زونکست، از کاربران و تعقیب کنندگان عزیز عذر خواهی نموده و قول تلاش روزافزون همکارانمان در تیم تولید سری زونکست ها، در جهت بهبودی روز به روز کیفیت زونکست های پیش رو را برای این عزیزان می دهیم. از همکاری و همیاری کاربران بسیار سپاسگزاریم. شما را دوت می کنم به اولین پادکست از سری زونکست های سایت بانک اطلاعات آموزشگاهی زونکن گوش فرا دهید و مارا در جهت بهبود کیفیت این پادکست ها از نظرات خود بهره مند نمایید.

 

زونکست شماره یک:

مصاحبه با هنرجوی عزیز، خانم آفاق بهمن پور

پیانیست موفق خردسال

کسب مقام اول در کمپین مجازی روز جهانی موسیقی زونکن

جشن موسیقی که در زبان فرانسه به آن Fete de la Musique گفته می شود و با همین نام در سراسر دنیا شناخته می شود، توسط ژاک لانگ وزیر فرهنگ وقت فرانسه در سال ۱۹۸۲ پایه گذاری شد و هر ساله در ۲۱ ژوئن (31 خرداد ماه) همزمان با اولین روز فصل تابستان برگزار می گردد. در حال حاضر این جشن در صد ها شهر دنیا برگزار می گردد. در این رویداد بین المللی موسیقیدانانی از سراسر دنیا کنسرت های رایگان برگزار می کنند. محل اجرای آنها پارک ها، موزه ها و حتی ایستگاه های قطار است. هدف از این کار ترویج صلح و آرامش و اجرای موسیقی با کیفیت برای همه مردم است. امسال نیز آهنگسازان و تنظیم کنندگان از ۱۲۰ کشور جهان، در بیش از ۷۰۰ شهر، کنسرت رایگان برگزار کردند.

این پادکست با هدف معرفی خانم آفاق بهمن پور و ارائه نکات کلیدی از زحمات و فعالیت های این عزیز برای کسب موفقیت هایی چون جشنواره نوای خرم تولید شده و برای کاربران و تعقیب کنندگان زونکن ارائه شده است.

 

 

علاقمندان می توانند با انتشار فایل های تهیه شده، ما را در جهت معرفی زونکست یاری نمایند. از صبر، همکاری و همیاری شما بسیار سپاسگزاریم.

تیم تولید محتوای زونکست

 

آدرس وب سایت:

https://zounkan.com

 

راه های ارتباطی:

آدرس ایمیل زونکست: podcast@zounkan.com

آدرس صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/zounkan_officialpage

آدرس صفحه لینکدین: https://www.linkedin.com/company/zounkan

 


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.