ساز های بادی آسان

ساز های بادی آسان بیشتر

تاریخ درج :

اگر از طرفداران سازهای بادی هستید و در مرحله انتخاب ساز مناسب به سر می برید، با ما همراه باشید. در این مقاله، به سه عضو از خانواده سازهای بادی شامل سازهای ملودیکا، هارمونیکا و فلوت ریکوردر می پردازیم که روند یادگیری آسانی دارند.

صفر تا صد آزمون tomer ترکی استانبولی

صفر تا صد آزمون tomer ترکی استانبولی بیشتر

تاریخ درج :

ما در این مقاله از مجله زونکن، توضیحاتی پیرامون آزمون تومر، یکی از معروف ترین آزمون های زبان ترکی، مطرح می کنیم. اگر شما هم قصد مهاجرت به ترکیه به منظور شروع کار جدید یا اخذ پذیرش تحصیلی را دارید، با ما همراه باشید.

شباهت و تفاوت ساز های سنتور و قانون

شباهت و تفاوت ساز های سنتور و قانون بیشتر

تاریخ درج :

شاید شما هم در نگاه اول متوجه شباهت های دو ساز سنتور و قانون شده باشید. در این مقاله مجله زونکن، به تفاوت سنتور و قانون پرداخته و اطلاعاتی پیرامون ساختمان این دو ساز ارائه خواهیم داد؛ با ما همراه باشید.

مزایای یادگیری زبان ایتالیایی

مزایای یادگیری زبان ایتالیایی بیشتر

تاریخ درج :

اگر به هر دلیلی قصد یادگیری زبان ایتالیایی را دارید، ما شما را در این تصمیم مصمم تر می کنیم! با این مقاله از مجله زونکن در مورد مزایای یادگیری زبان ایتالیایی، فرهنگ، موسیقی و تاریخ کشور ایتالیا با ما همراه باشید.

راهنمای خرید سه تار و نگه داری از آن

راهنمای خرید سه تار و نگه داری از آن بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله از مجله زونکن، به ارائه اطلاعات مفید در مورد ساز سه تار، راهنمایی در مورد نحوه خرید ساز سه تار و نحوه نگهداری ساز سه تار برای نوازندگان ساز سه تار و علاقمندان به نوازندگی سه تار پرداخته شده است. با ما همراه باشید.

تمام تفاوت های آزمون های GRE و GMAT

تمام تفاوت های آزمون های GRE و GMAT بیشتر

تاریخ درج :

اگر قصد أخذ پذیرش تحصیلی و ادامه تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه های برتر جهان را دارید و در انتخاب آزمون جی آر ای (GRE) یا جی مت (GMAT) مردد هستید با ما در این مقاله از مجله زونکن همراه باشید.

نقش گمشده ی شطرنج در زندگی امروزه

نقش گمشده ی شطرنج در زندگی امروزه بیشتر

تاریخ درج :

مفهوم آموزش و یادگیری بازی عمیق شطرنج متاسفانه در کشور ما تا حدی مورد بی مهری و بی توجهی قرار گرفته است. تا جایی که دربرخی شهرها وروستاهای کشوراین رشته ی مهم فکری به بازی یا صفحه ی شیطان معرفی و اطلاق میشود.

موزیک باز بزرگترین سایت دانلود آهنگ

موزیک باز بزرگترین سایت دانلود آهنگ بیشتر

تاریخ درج :

در این رپورتاژ آگهی زونکن، به معرفی وبسایت موزیک باز و برترین و جامع ترین سایت دانلود جدیدترین آهنگ های ایرانی و خارجی شامل آهنگ های رپ، پاپ، خارجی، کلاسیک و ... پرداخته شده است. با ما همراه باشید.

سن فراگیری موسیقی

سن فراگیری موسیقی بیشتر

تاریخ درج :

بسیاری از افراد علاقه خود به یادگیری موسیقی را در سنین بزرگسالی کشف می کنند. آیا باید به آن ها بگوییم که دیگر دیر شده است و از سن فراگیری موسیقی عبور کرده اند؟! با ما در این مقاله از مجله زونکن همراه باشید.

داکت اسپلیت کم مصرف

داکت اسپلیت کم مصرف بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله از مجله زونکن که به عنوان آگهی رپورتاژی و تبلیغات زونکن است، قصد داریم به شما در مورد داکت اسپلیت کم مصرف بگوییم و شما را آشنا کنیم با آن و دیگر مشکلی در ای خصوص نداشته باشیید پس با ما همراه باشید.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.