برجسته ترین نوازندگان ویولن

برجسته ترین نوازندگان ویولن بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن برای علاقمندان به نوازندگی و یادگیری ساز ویولن که از آن به عنوان یکی از سخت ترین ابزار موسیقی یاد می شود، اقدام به معرفی و بررسی برجسته ترین نوازندگان ویولن در طول تاریخ پرداخته است.

بهترین ورزش روزانه

بهترین ورزش روزانه بیشتر

تاریخ درج :

ورزش هایی که در این مقاله از مجله زونکن بررسی شده اند، جزء بهترین ورزش ها برای تقویت عضلات و کم کردن وزن شماست که می توانید هر روز برای انجام آنها وقت بگذارید و یک ماه بعد نتایج آن را بر بدنتان مشاهده کنید.

جاذبه های ممنوعه جهان

جاذبه های ممنوعه جهان بیشتر

تاریخ درج :

به گزارش زونکن به نقل از وبسایت لحظه آخر در سراسر دنیا جاذبه های عجیب بسیاری وجود دارد که نظر گردشگران را به سوی خود جلب کرده و کنجکاوی آن ها را تحریک می کنند، در میان این جاذبه ها، مواردی هم وجود دارد که بازدید از آن ها ممنوع می باشد.

آموزشگاه های فنی حرفه ای

آموزشگاه های فنی حرفه ای بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن به بررسی آموزشگاه های فنی حرفه ای، رشته های ارائه شده در این آموزشگاه ها، شرایط قبولی و نحوه ثبت نام کارآموزان و داوطلبان در آموزشگاه های فنی حرفه ای را بررسی می کند. با ماه همراه باشید.

نحوه اپلای کاری

نحوه اپلای کاری بیشتر

تاریخ درج :

برای پیدا کردن کار در خارج از کشور باید تلاش زیادی انجام دهید و ارتباط خوبی با شرکت ها ایجاد کنید که در این مقاله از مجله زونکن، همه ی راه هایی که شما را به هدف تان نزدیک می کند به شما گفته شده است. با ما همراه باشید.

آموزش شیرینی پزی

آموزش شیرینی پزی بیشتر

تاریخ درج :

نکات ریزی که به هنگام تهیه شیرینی ها باید رعایت کنید مثل اندازه دقیق آرد، نمک، تخم مرغ و... در بالا گفته شده است با رعایت این موارد مطمئنا کوکی شما خوشمزه تر از حالت قبل خواهد شد.

موسیقی فاخر

موسیقی فاخر بیشتر

تاریخ درج :

موسیقی فاخر موسیقی است که در ذهن مردم و در بین هنرمندان بیشترین ماندگاری را داشته باشد و تشخیص آن به عهده هنرمندان موسیقی است نه یک فرد که تخصصش در زمینه دیگری است.

پر درآمدترین ورزش ها در دنیا

پر درآمدترین ورزش ها در دنیا بیشتر

تاریخ درج :

بهترین ورزش برای کسب درآمد در کل جهان با حقوق ۲۸۵ هزار یورو در سال بوکس می باشد و حتی پول دارترین ورزشکار جهان در سال 2018، در رشته بوکس فعالیت دارد. او فلوید می ودر بوکسور است. در این مقاله حقوق رشته ورزشی در سال 2018 بررسی شده است.

مطرح ترین نوازندگان ایرانی در دنیا

مطرح ترین نوازندگان ایرانی در دنیا بیشتر

تاریخ درج :

در لیست زیر نام 10 تن از مطرح ترین نوازندگان ایرانی آورده شده است که دلیل این انتخاب سبک خاص نوازندگی، تعداد کارهای معروف، استقبال مردم، تعداد جوایز با ارزش آنها در جشنواره های مختلف موسیقی می باشد.

اپلای در رشته موسیقی

اپلای در رشته موسیقی بیشتر

تاریخ درج :

تحصیل در خارج از کشور می تواند یک تجربه ارزشمند برای دانش آموزان موسیقی باشد، به خصوص برای کسانی که به دنبال تجربه موسیقی در محیط و فرهنگی متفاوت هستند. در این بین، کشورهایی همچون آلمان و اتریش در رشته موسیقی از جایگاه ویژه ای برخوردارند.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.