معرفی jetplayer و نحوه ی کارکرد آن در اندروید با مثال

معرفی jetplayer و نحوه ی کارکرد آن در اندروید با مثال بیشتر

تاریخ درج :

پلتفرم اندروید دارای یک موتور JET با محتوای صوتی در برنامه های شما می باشد. اندروید کلاس JetPlayer را برای به کار بردن این برنامه ارائه می دهد. در این مقاله به معرفی jetplayer و نحوه کارکرد آن در اندروید پرداخته شده است.

ارزانترین مرکز پرینت رنگی در ایران

ارزانترین مرکز پرینت رنگی در ایران بیشتر

تاریخ درج :

یکی از خدماتی که دانشجویان و دانش آموزان به آن نیاز اساسی دارند، پرینت رنگی است. با توجه به ماهیت این سرویس و استفاده از جوهر و تونرهای خارجی برای پرینت رنگی، قیمت این سرویس بسیار بالاست.

راهنمای خرید گوشی های سری P هواوی

راهنمای خرید گوشی های سری P هواوی بیشتر

تاریخ درج :

به تازگی شرکت هواوی با ایجاد تنوع و امکانات در گوشی های سری P خود توانسته است خود را بیشتر در دل مردم جای دهد. در این مقاله به معرفی گوشی های سری P شرکت هواوی همراه با ارائه مشخصات انواع گوشی ها پرداخته شده است.

برش لیزر آلومینیوم به چه صورت انجام می شود

برش لیزر آلومینیوم به چه صورت انجام می شود بیشتر

تاریخ درج :

فرایند برش لیزر آلومینیوم به دلیل کاربرد این فلز در صنعت و نیز مزایای بسیار خوب آن اهمیت ویژه‌‎ای یافته است. ویژگی نرم بودن این فلز نسبت به سایر فلزات سبب شده تا برش آن نیاز به دقت و مهارت و تخصص داشته باشد.

فرصت معامله در بازار پر سود ارز دیجیتال

فرصت معامله در بازار پر سود ارز دیجیتال بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله به معرفی پر سود ترین بازار سرمایه یعنی بازار ارز دیجیتال همراه با ارائه نکات ارزشمند برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله به معرفی گروه تبلیغاتی مثلث و خدمات تبلیغاتی شامل مشاوره تبلیغاتی، دیجیتال مارکتینگ (تبلیغات ویدئویی، سئو، شبکه های اجتماعی) و بازاریابی و برندسازی، همراه با ارزش و نکات مهم هر یک می پردازیم.

پایدارسازی گودهای عمیق

پایدارسازی گودهای عمیق بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله، به معرفی و بررسی محورهای فعالیت و ارائه خدمات شرکت عمرانی مهندسی ایستاسازه در بخش پایدارسازی گودهای عمیق برای مهندسین عمران و دیگر علاقمندان پرداخته شده است.

بهترین نحوه یادگیری زبان گرجی

بهترین نحوه یادگیری زبان گرجی بیشتر

تاریخ درج :

بهترین روش برای یادگیری زبان گرجی میتواند تمرین و یادگیری خودآموز باشد. فرد متقاضی می تواند با روش های تمرینی در منزل به راحتی فرا بگیرد. در ادامه به بررسی نکاتی مهم برای یادیگیری زبان گرجی میپردازیم.

بهترین راه ها برای شروع یادگیری زبان ترکی

بهترین راه ها برای شروع یادگیری زبان ترکی بیشتر

تاریخ درج :

یکی از دغدغه های بزرگی که در مسیر کسانی که می خواهند به آموزش زبان ترکی استانبولی مسلط شوند وجود دارد این است که اساسا کدام راه را انتخاب کنند و به کدام موسسه زبان اعتماد کنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

خرید لوازم جانبی گوشی

خرید لوازم جانبی گوشی بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله به نقد و بررسی خرید انواع لوازم جانبی گوشی موبایل شامل قاب گوشی موبایل, قاب موبایل, قاب گوشی, خرید قاب موبایل, قاب سیلیکونی گوشی موبایل و ارائه نکات ارزشمند در مورد هر یک از این محصولات پرداخته شده است. با ما همراه باشید.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.