کیفیت درب ضد سرقت چوبی لابی

کیفیت درب ضد سرقت چوبی لابی بیشتر

تاریخ درج :

اگر برای شما امنیت خانه و یا محل کارتان از هر چیزی مهم تر است، احتمالا برای ورودی های آن به فکر درب ضد سرقت هستید، چند سالی است که در بازار ایران تکنولوژی مسیر عبور برای سارقان را سخت تر کرده است.

موسیقی نواحی ایران

موسیقی نواحی ایران بیشتر

تاریخ درج :

چون در ایران اقوام مختلفی ساکنند که از نظر فرهنگی و قومی تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند، بنابراین موسیقی فولکوریک ایران دارای خصوصیات بسیار متنوعی از نظر طرز بیان و لحن موسیقی است. با ما در این مقاله از مجله زونکن همراه باشید.

رزرو بلیت هواپیما و هتل

رزرو بلیت هواپیما و هتل بیشتر

تاریخ درج :

میزان سفرها در روزهای شروع سال نو میلادی، به اوج خودش می‌رسد و مسافران مختلفی در سراسر دنیا برای مسافرت خارجی، دچار دردسر می‌کند. اگر در کریسمس قصد سفر خارجی دارید، ما دغدغه‌های شما را برای رزرو هتل و بلیط هوپیما کاهش داده‌ایم.

دستگاه های موسیقی ایرانی

دستگاه های موسیقی ایرانی بیشتر

تاریخ درج :

امروزه آوازهای بزرگ را دستگاه می نامند و معمولا موسیقی ایرانی را شامل هفت دستگاه می دانند. که عبارت است از: ماهور، همایون، سه گاه، چهارگاه، شور، نوا، راست پنجگاه. در این مقاله به معرفی و بررسی دستگاه های موسیقی ایرانی پرداخته شده است.

موفقیت در آزمون آیلتس

موفقیت در آزمون آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

موفقیت در آزمون آیلتس به معنای کسب نمره بالای 8 نیست. برای بعضی افراد با کسبنمره 6 آیلتس، موفقیت مد نظرشان کسب می شود و بعضا با نمره 8 نیز موفقیت مورد نظر داوطلب حاصل نمی شود. در این مقاله به نکات مهم برای موفقیت در آزمون آیلتس اشاره شده است.

ظهور موسیقی در رادیو

ظهور موسیقی در رادیو بیشتر

تاریخ درج :

روز چهارم اردیبهشت ماه 1318 اتفاق بزرگی در کشور رخ داد، یعنی استگاه فرستنده ی رادیویی تهران، آغاز به کار کرد. فعالیت این فرستنده زیر نظر کمیسیونی اداره می شد که جزو تشکیلات سازمان پرورش افکار بود.

اهمیت نمرات آیلتس

اهمیت نمرات آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

آیا می دانید نمره آیلتس از چند است؟ یا حداقل نمره آیلتس برای مهاجرت به کانادا یا آمریکا چقدر می باشد؟ در این مقاله از مجله زونکن به تشریح ارزش نمره های مختلف کسب شده در آزمون آیلتس پرداخته شده است. با ما همراه باشید.

مفهوم موتیف در موسیقی

مفهوم موتیف در موسیقی بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله از مجله زونکن به معرفی و تشریح مفهوم موتیف در موسیقی و نحوه استفاده از موتیف در موسیقی پرداخته شده است. عموما موتیف در آغاز هر قطعه با ترکیبی از طرح های فاصله ای و ریتمی به شکل پر اثر و خاطر انگیز ظاهر می شود.

نکات مهم بخش Speaking آیلتس

نکات مهم بخش Speaking آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

رعایت نکات بسیار ریز اما کلیدی و مهم در بخش Speaking آیلتس تا حدود زیادی می تواند در نمره دهی و کسب اعتماد شخص ممتحن اثرگذار باشد. به طوری که شما قادر به کسب نمره بالای 7 در آزمون آیلتس بخش اسپیکینگ شوید. با ما همراه باشید.

انتخاب ساز برای کودکان

انتخاب ساز برای کودکان بیشتر

تاریخ درج :

از کجا باید بفهمیم کودکان ما از چه سازی خوششان می آید؟ چکونه سازی را دوست دارند انتخاب کنیم؟ تشویق کودکان به فراگیری نوازندگی سازهای موسیقی چه فایده ای دارد؟ چگونه ساز مورد علاقه کودکان را پیدا کنیم؟ با ما همراه باشید.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.