فرصت های پیش روی استارت آپ ها

فرصت های پیش روی استارت آپ ها بیشتر

تاریخ درج :

اگر اخیرا استارتاپی در حوزه فناوری ساخته‌اید و به دنبال گسترش فعالیت خود در سایر کشورها هستید و یا میخواهید محدودیت‌هایی که برای فعالیت در ایران دارید مانند باز کردن حساب بانکی را کنار بگذراید این مقاله به شما کمک می‌کند.

فرم ارکسترها بخش دوم

فرم ارکسترها بخش دوم بیشتر

تاریخ درج :

سمفونی نام رایج ترین اجرای همنواز امروزی و نیز رایجترین فرم اجرائی توسط ارکستر، سمفونی است. یک سمفونی، قطعه ای بس دراز و دارای حجم زیاد برای ارکستر است که معمولا چهار موومان دارد.

فرم های ارکستر

فرم های ارکستر بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله از مجله زونکن به معرفی و بررسی انواع فرم های ارکستر و گروه های سازی مورد استفاده در ارکسترها و به ویژه ارکسترهای سمفونیک (سنفونیک) برای علاقمندان به نوازندگی در ارکسترها پرداخته شده است.

برترین نویسندگان ایرانی

برترین نویسندگان ایرانی بیشتر

تاریخ درج :

ایران کشوری است که نویسندگان برجسته ای را به خود دیده است. نویسندگانی همچون فردوسی، جلال آل احمد، سیمین دانشور، ایرج پزشک زاد و ... که توضیح تمامی آثار و شخصیت این نویسندگان بزرگ و دانشمند در این مطلب نمی گنجد.

دریافت فاند از دانشگاه

دریافت فاند از دانشگاه بیشتر

تاریخ درج :

کمک هزینه تحصیلی یا فاند یا همان بورس تحصیلی، پولی است که به افراد ممتاز یا نیازمند در شرایط مختلف داده میشود تا بتوانند بدون هیچ گونه دردسر مالی به تحصیل بپردازند. افراد زیادی ممکن است واجد شرایط دریافت فاند باشند اما ندانند. با ما همراه باشید.

مدارک زبان مورد قبول آمریکا

مدارک زبان مورد قبول آمریکا بیشتر

تاریخ درج :

مدارک زبان مورد قبول کشور آمریکا بسته به هدف افراد، مدارک زبان آیلتس، تافل، GRE و GMAT جهت مهاجرت به آمریکا یا دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا و یا حتی دریافت ویزای کار جهت اشتغال در کشور آمریکا می باشد.

بهترین ورزش ها برای کودکان

بهترین ورزش ها برای کودکان بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله به معرفی بهترین ورزش برای کودکان و بررسی چالش هایی که بچه ها در ورزش با آنها روبرو می شوند می پردازیم تا دیگر برای ورزش کردن مقاومت نکنند. این ورزش ها شامل شنا، تنیس، حلقه زدن، طناب کشی، ورزش های رزمی و غیره می باشند.

زیر و بم یا ارتفاع صوت

زیر و بم یا ارتفاع صوت بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله از مجله زونکن، به توصیف و بررسی تفاوت صدا ها که مشخصا زیر و بمی یکی از مهم ترین آنها می باشد و معرفی ارتفاع صوت و تاثیر آن بر شنوایی و صداهای موسیقایی برای علاقمندان به موسیقی و آواز پرداخته شده است.

برجسته ترین نوازندگان ویولن

برجسته ترین نوازندگان ویولن بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن برای علاقمندان به نوازندگی و یادگیری ساز ویولن که از آن به عنوان یکی از سخت ترین ابزار موسیقی یاد می شود، اقدام به معرفی و بررسی برجسته ترین نوازندگان ویولن در طول تاریخ پرداخته است.

بهترین ورزش روزانه

بهترین ورزش روزانه بیشتر

تاریخ درج :

ورزش هایی که در این مقاله از مجله زونکن بررسی شده اند، جزء بهترین ورزش ها برای تقویت عضلات و کم کردن وزن شماست که می توانید هر روز برای انجام آنها وقت بگذارید و یک ماه بعد نتایج آن را بر بدنتان مشاهده کنید.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.