یادگیری گیتار

یادگیری گیتار بیشتر

تاریخ درج :

گیتار یکی از محبوب ترین سازهای غربی است که می توان آهنگ های گوناگونی را در سبک های مختلف با آن نواخت. در این مقاله از مجله زونکن، نکات مهمی را برای کسانی که قصد یادگیری و آموزش گیتار را دارند، ارائه کرده ایم. با ما همراه باشید.

قطعات تعمیری موبایل

قطعات تعمیری موبایل بیشتر

تاریخ درج :

معرفی کامل قطعات تعمیری موبایل شامل تاچ و ال سی دی، درب شیشه‌ای پشت موبایل، باتری موبایل، دوربین موبایل، بازر زنگ موبایل، سوکت شارژ موبایل، دکمه پاور، ولوم و هوم موبایل و اسپیکر موبایل در رپورتاژ آگهی زونکن برای علاقمندان ارائه شده است.

وبمانی

وبمانی بیشتر

تاریخ درج :

یکی از تکنولوژی‌های پرداخت جهانی برای انجام تراکنش‌های مالی آنلاین وبمانی است. وبمانی برای تمامی خدمات اینترنتی و مردم در سراسر جهان این امکان را فراهم می‌کند که بتوانند پول پرداخت و یا دریافت کنند.

آزمون DELE اسپانیایی

آزمون DELE اسپانیایی بیشتر

تاریخ درج :

آزمون DELE چیست؟ آزمون DELE (دیپلم زبان اسپانیایی) مخصوص کسانیست که قصد تحصیل یا کار در کشورهای اسپانیایی زبان را دارند. در این مقاله از مجله زونکن، توضیحاتی پیرامون امتحان DELE ارائه خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

رایتینگ آیلتس

رایتینگ آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله، به معرفی بخش های مختلف رایتینگ آیلتس (IELTS Writing) شامل Task های 1 و 2 که از نظر ارزش نمره با هم متفاوت می باشند، معیار های تصحیح رایتینگ داوطلبان توسط مصححین و بازه نمره دهی رایتینگ آیلتس پرداخته شده است.

برای شروع یادگیری، پیانو بهتر است یا کیبورد

برای شروع یادگیری، پیانو بهتر است یا کیبورد بیشتر

تاریخ درج :

بسیاری از کسانی که در آغاز مسیر آموزش پیانو هستند، این سؤال را می پرسند: "برای شروع یادگیری، پیانو بهتر است یا کیبورد؟" البته که این دو ساز از لحاظ کیفیت صدا قابل مقایسه نیستند اما عواملی وجود دارد که فرد را متمایل به خرید کیبورد می کند.

آشنایی با سطوح آزمون های Goethe و TestDaF زبان آلمانی

آشنایی با سطوح آزمون های Goethe و TestDaF زبان آلمانی بیشتر

تاریخ درج :

اگر شما هم قصد تحصیل در یک دانشگاه آلمانی زبان و یا شروع کسب و کار در کشوری با گویش آلمانی را دارید، یادگیری زبان آلمانی و شرکت در آزمون هایی مشابه Goethe و TestDaF با سطوح مختلف، که سطح زبان شما را نشان دهد، لازمه مهاجرت شماست.

آموزش موسیقی به کودکان

آموزش موسیقی به کودکان بیشتر

تاریخ درج :

از گذشته تا کنون روش های گوناگونی برای آموزش موسیقی به کودکان طراحی شده است. یکی از این روش ها که در آموزشگاه های موسیقی ایران نیز به کار گرفته می شود، متد ارف نام دارد. برای شناخت بیشتر موسیقی ارف برای کودکان با ما همراه باشید.

دلایل محبوبیت تافل

دلایل محبوبیت تافل بیشتر

تاریخ درج :

آزمون تافل یکی از محبوب ترین آزمون های بین المللی زبان در میان متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به شمار می آید. ما در این مقاله از مجله زونکن به دلایل محبوبیت آزمون تافل می پردازیم. با ما همراه باشید.

ساز های بادی آسان

ساز های بادی آسان بیشتر

تاریخ درج :

اگر از طرفداران سازهای بادی هستید و در مرحله انتخاب ساز مناسب به سر می برید، با ما همراه باشید. در این مقاله، به سه عضو از خانواده سازهای بادی شامل سازهای ملودیکا، هارمونیکا و فلوت ریکوردر می پردازیم که روند یادگیری آسانی دارند.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.