کلاس های آمادگی آزمون آیلتس آموزشگاه گاما

کلاس های آمادگی آزمون آیلتس آموزشگاه گاما بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس جهت اپلای یا مهاجرت، به معرفی آموزشگاه های ارائه دهنده دوره های حرفه ای آمادگی آزمون آیلتس با دوره های تضمینی پرداخته که در اولین قدم، آموزشگاه گاما واقع در میرداماد را بررسی کرده است.

صفر تا صد آزمون PTE

صفر تا صد آزمون PTE بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن به بررسی آزمون PTE همراه آنالیز بخش های مختلف آزمون PTE، چگونگی ثبت نام و شرکت در آزمون PTE، هزینه شرکت در آزمون PTE و اعتبار مدرک PTE در دانشگاه ها و موسسات آموزشی کشورهای مختلف جهان پرداخته است.

معرفی چند ساز خاص

معرفی چند ساز خاص بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله، مجله زونکن به معرفی چند ساز خاص جهانی شامل ساز گسیلوفون، ساز گلوکن شپیل، ساز ویبرافون، ساز ماریمبافون و ساز ناقوس قاب دار لوله ای و بررسی نحوه عملکرد این سازهای خاص پرداخته است.

قیمت روز گیتار الکتریک و فلامنکو

قیمت روز گیتار الکتریک و فلامنکو بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در ادامه بررسی قیمت سازهای موسیقی در فروشگاه های اینترنتی ایران، به بررسی ارزانترین و گرانترین گیتارهای الکتریک و فلامنکو در وبسایتها پرداخته و گزارشی در مورد کیفیت این سازها برای علاقمندان تهیه کرده است.

معرفی سازهای هارپ و آکوردئون

معرفی سازهای هارپ و آکوردئون بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در ادامه معرفی سازهای موسیقی، به بررسی کامل سازهای هارپ و آکوردئون پرداخته است. علاقمندان به نوازندگی این سازها، می توانند در این مقاله به گزارشی از نحوه عملکرد و وسعت صدای هر ساز همراه قیمتشان دست یابند.

قیمت روز انواع گیتار در فروشگاه های اینترنتی

قیمت روز انواع گیتار در فروشگاه های اینترنتی بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن، در ادامه ارائه گزارشی از لیست قیمت انواع سازهای موسیقی، به بررسی قیمت انواع گیتار کلاسیک و آکوستیک در فروشگاه های اینترنتی پرداخته است تا علاقمندان از قیمت این ساز، با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز، مطلع شوند.

زونکست شماره 4

زونکست شماره 4 بیشتر

تاریخ درج :

زونکست شماره چهار، در واقع ادامه صحبت های تیم زونکست با خانم حانیه سلیمی است که با توجه به حجم بالا و جذابیت موضوعات مورد بحث، این مصاحبه در دو بخش تقدیم حضورتان شده است.

تیمپانی و طبل از سازهای کوبه ای

تیمپانی و طبل از سازهای کوبه ای بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در ادامه معرفی انواع سازهای زهی، آرشه ای، ضربی و کوبه ای، به معرفی سازهای پرطرفدار کوبه ای تیمپانی و طبل پرداخته است تا علاقمندان اطلاعات مفیدی در مورد ابعاد و نحوه عملکرد این سازها کسب نمایند.

ویولنسل و ویولا از سازهای آرشه ای غربی

ویولنسل و ویولا از سازهای آرشه ای غربی بیشتر

تاریخ درج :

در مقاله قبلی به معرفی ساز ویولن از سازهای آرشه ای غربی پرداخته شد. در این مقاله سازهای ویولنسل، ویولن آلتو یا همان ویولا و کنترباس همراه مشخصات فیزیکی و قیمت هر کدام از این سازها مورد بررسی قرار گرفته اند.

سازهای زهی آرشه ای غربی

سازهای زهی آرشه ای غربی بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در ادامه معرفی سازهای موسیقی، به بررسی ویولن به عنوان یکی از سازهای زهی آرشه ای غربی از بین، ویولن، ویولنسل، ویولن آلتو و کنترباس پرداخته است تا علاقمند به این ساز معروف جهانی،از حداقل قیمت این ساز در بازار ایران با خبر شوند.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.