ادامه تحصیل در آلمان

ادامه تحصیل در آلمان بیشتر

تاریخ درج :

جهت کسب اطلاعات کامل از شرایط ادامه تحصیل در کشور آلمان شامل پیش نیاز های تحصیل، تحصیل رایگان، تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های آلمان و آزمون های زبان آلمانی برای داوطلبان اپلای به آلمان، با ما در این مقاله همراه باشید.

اهمیت آزمون GMAT

اهمیت آزمون GMAT بیشتر

تاریخ درج :

اگر شما هم به دنبال اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا یا کانادا هستید، پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات کامل شامل اهمیت آزمون GMAT، مهارت سنجشی در آزمون GMAT و منابع آزمون GMAT با ما در این مقاله همراه باشید.

تحصیل و کار در یونان

تحصیل و کار در یونان بیشتر

تاریخ درج :

جهت کسب اطلاعات کامل از شرایط ادامه تحصیل به زبان انگلیسی در کشور یونان، هزینه تحصیل در یونان، شرایط کار دانشجویی، وضعیت کار پس از فارغ التحصیلی و شرایط اخذ اقامت دائم از کشور یونان پس از تحصیل، با ما همراه باشید.

قبولی در آزمون شهری و آزمون آیین نامه اصلی در بار اول

قبولی در آزمون شهری و آزمون آیین نامه اصلی در بار اول بیشتر

تاریخ درج :

موضوعاتی که اکنون بررسی خواهیم کرد عبارتند از نمونه سوالات آیین نامه و آزمون شهری. دانستن این مباحث برای داوطلبان اهمیت زیادی دارد چرا که هر دو آن ها در قبولی یا رد شدن تعیین کننده هستند.

اخذ پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

اخذ پذیرش از دانشگاه های ایتالیا بیشتر

تاریخ درج :

علاقمندان به اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ایتالیا و ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در کشور ایتالیا، جهت اطلاع از هزینه تحصیل در ایتالیا، شرایط زندگی، کار همراه با تحصیل و آزمون های زبان ایتالیایی مورد نیاز با ما همراه باشند.

نکات مهم درباره ساز نی

نکات مهم درباره ساز نی بیشتر

تاریخ درج :

علاقمندان به نوازندگی ساز نی، برای اطلاع از ساختمان و روش های نواختن ساز نی، همراه با نکات مهمی در مورد سن یادگیری ساز نی، میزان سختی نوازندگی ساز نی و آخرین قیمت انواع ساز نی در فروشگاه های اینرنتی با ما همراه باشند.

چگونه LMS می تواند درآمد آموزشگاه را افزایش دهد؟

چگونه LMS می تواند درآمد آموزشگاه را افزایش دهد؟ بیشتر

تاریخ درج :

سیستم مدیریت آموزش یا LMS نوعی نرم افزار است که برای کمک به افراد در ایجاد آموزشگاه مجازی بصورت آنلاین طراحی شده است.

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا بیشتر

تاریخ درج :

در سالیان اخیر کشور کانادا به یکی از محبوب ترین مقاصد دانشجویان برای ادامه تحصیل تبدیل شده است. در این مقاله از مجله زونکن، به دلایل محبوبیت این کشور خواهیم پرداخت؛ با ما همراه باشید.

تنبک نوازی

تنبک نوازی بیشتر

تاریخ درج :

سازهای کوبه ای همواره طرفداران پر و پا قرص خود را داشته اند. در سال های اخیر، ساز کوبه ای تمبک یا تنبک در بین سازهای کوبه ای ایرانی، بسیاری از علاقمندان ریتم را به خود جذب کرده است. اگر شما هم قصد یادگیری تمبک را دارید، با ما همراه باشید.

جبران معدل با GRE

جبران معدل با GRE بیشتر

تاریخ درج :

اگر با معدل پایین دوره کارشناسی در صدد اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا یا کانادا هستید، حتما بابت پذیرش یا عدم پذیرش خود نگرانید. آیا معیارهای دیگری وجود دارند تا در پروسه اپلای، معدل پایین دوره کارشناسی را پوشش دهند؟

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.