زونکست شماره 4
تاريخ درج :

زونکست شماره چهار، در واقع ادامه صحبت های تیم زونکست با خانم حانیه سلیمی است که با توجه به حجم بالا و جذابیت موضوعات مورد بحث، این مصاحبه در دو بخش تقدیم حضورتان شده است.

همانطور که در بخش اول (زونکست شماره 3) گفته شد، خانم حانیه سلیمی متولد 1373 با تحصیلات مهندسی پزشکی، دارای کارگاه کوچک شیرینی پزی می باشد که با ارائه خدماتی متفاوت و ایجاد دیدگاه جدید در مخاطبان و مشتریان شرینی های دلپذیر خود انتظارات علاقمندان و سفارش دهندگان شیرینی در فضای مجازی را بسیار فراتر از آنچه تصور می شد، بالا برده است. از مهم ترین نکات مورد بررسی این زونکست، قیمت بالای این شیرینی ها و همچنین قیمت بالای دوره های آموزشی طراحی و آماده سازی شیرینی های به اصطلاح متفاوت از استایل شیرینی های کلاسیک می باشد.

اگر فایل قبل یعنی زونکست شماره 3 را گوش نکرده اید، حتما یک سری به پادکست قبلی بزنید تا متوجه شوید که برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک با سرمایه کم، ملزومات اصلیش چه مواردی می باشند.

در ادامه می توانید زونکست شماره چهار که ادامه صحبت های شیرین تیم زونکست با خانم حانیه سلیمی در مورد راه اندازی کسب و کار خانگی و پیشرفت چشمگیر در فرصتی کم می باشد را گوش فرا دهید و یا با انتخاب گزینه دانلود، فایل مذکور را دانلود نمایید. مجددا، از همکاری خانم حانیه سلیمی عزیز با تیم زونکست، بسیار سپاسگزاریم.

 

با تشکر

زونکست، سری پادکست های موفقیت زونکن


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.