زونکست شماره 3
تاريخ درج :

داستان موفقیت مهندس پزشک شیرینی پز، خانم حانیه سلیمی

زونکست در سومین قسمت خود، میزبان یک خانم کارآفرین جوان شده است. حانیه سلیمی متولد 1373 با تحصیلات مهندسی پزشکی این روز ها سخت مشغول کارگاه کوچک شیرینی پزی اش است. او که در ابتدا بدون هیچ برنامه خاصی و فقط برای گذران وقت کیک و شیرینی می پخت، پس از مدتی برای مدیریت سفارش هایش کارگاه کوچکی راه اندازی کرد و  چندین نفر را به صورت مستقیم و غیر مستقیم صاحب شغل کرد.

زمانی که سایر جوانان بی انگیزه و نا امید از یافتن شغل، بهترین روزهای زندگی خود را به بطالت می گذرانند، حانیه سلیمی به دنبال این بوده است که حتی از سرگرمی و تفریحات خود نیز کسب درآمد کند. همین باعث می شود که او با برنامه ریزی بهتری مسیر زندگی اش را دنبال کند و با وجود مخالفت ها، بر سر تصمیم خود محکم بایستد و برای پیشرفت تلاش کند.

زونکست با این جوان کارآفرین بر سر میز مصاحبه نشسته است تا در خلال پرسش و پاسخ ها چالش های پیش روی این جوان کارآفرین را به دیگر جوانان بشناساند و همین طور انگیزه ای باشد جهت استقلال فردی افراد.

حانیه سلیمی در این مصاحبه می گوید که چطور مثل اکثر جوان ها مخصوصا زمانی که قصد دارند کاری جدید و غیر رایج در خانواده را شروع کند، با مخالفت اعضای خانواده روبرو شده است.

او از درآمد حاصل از شیرینی پزی می گوید و هم چنین معتقد است که هزینه شروع کارش نسبت به سایر فعالیت ها منطقی و مناسب است و هم چنین بعد از مدتی حرفه شیرینی پزی صد درصد سود است. خودش تنها یک دوره آموزشی گذرانده و از تجربه ها و نظراتش درباره ی کلاس ها و دوره های مختلف آموزش کیک و شیرینی که این روزها بازار داغی دارد، می گوید.

در این گفتگو حانیه سلیمی از تلاش هایش برای راه اندازی کارگاه کوچک شیرینی پزی اش می گوید. از چگونگی رونق گرفتن کارش و اینستاگرام فضایی که هم برای حانیه مشتری و سفارش آورد و هم در ابتدای کار بی مهری و قضاوت.

از همکاری و لطف خانم حانیه سلیمی با تیم تولید زونکست بسیار سپاسگزاریم و موفقیت های روزافزون را برای ایشان آرزومندیم.

گفتگوی جذاب زونکست با این جوان کارآفرین را در دو قسمت بشنوید که در اینجا بخش اول در دسترس کاربران و علاقمندان قرار گرفته است.

زونکست

سری پادکست های بانک اطلاعات آموزشگاهی زونکن


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.