زمانبندی برگزاری آزمون PET

زمانبندی برگزاری آزمون PET

طبق اعلام سایت رسمی برگزاری آزمون های زبان دانشگاه کمبریج، در سال 2021، آزمون عمومی PET، 31 بار در ماه های مختلف سال برگزار خواهد شد که از این تعداد، 13 بار آزمون کاغذی PET و 18 بار آزمون کامپیوتری PET خواهد بود. در ادامه برای داوطلبان شرکت در آزمون PET 2021-2020 ، جدول زمانبندی برگزاری آزمون PET در سال 2020-2021 در ماه های مختلف میلادی گزارش شده است. در کنار تاریخ میلادی ماه ها، تاریخ هجری شمسی برای زمان برگزاری PET 2021-2020 دانشگاه کمبریج نیز آورده شده است که بازدیدکنندگان می توانند با جستجو یا فلتر هر ستون بر اساس نزدیک ترین و دور ترین تاریخ برگزاری PET 2021-2020 جدول را مرتب نمایند. 

  

نوع آزمون روز تاریخ میلادی تاریخ شمسی
نوع آزمون روز تاریخ میلادی تاریخ شمسی

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون PET می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون PET | مراکز برگزاری آزمون PET | هزینه آزمون PET | زمانبندی برگزاری آزمون PET | اعتبار مدرک آزمون PET | منابع آزمون PET

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.