زمانبندی برگزاری آزمون CPE

 

زمان برگزاری آزمون  CPE

قابل توجه  انشجویان علاقه مند به اپلای و زبان آمزوان انگلیسی که قصد دریافت مدرک معتبر پیشرفته زبان انگلیسی CPE را دارند. در ادامه به ارائه جدولی از زمانبندی برگزاری آزمون CPE پرداخته شده است که از سایت رسمی دانشگاه کمبریج استخراج شده و تمامی تاریخ های مربوط به آزمون های سال 2022-2021 سطح پیشرفته CPE در جدول زیر درج شده است. زمان های برگزاری CPE  در جدول زمانبندی برگزاری آزمون CPE 2022-2021 در سال 1400 در مراکز معتبر برگزاری آزمون CPE 2022-2021 در کشورهای همسایه ایران آورده شده است. علاقمندان به بررسی نردیک ترین و دورترین زمان برگزاری CPE 2021-2020 می توانند با فیلتر کردن و مرتب کردن جدول زیر (کلیک بر روی ستون مربوطه) تاریخ های مورد نظر برای شرکت در آزمون CPE 2022-2021 را تعیین نمایند. 

 

نوع آزمون روز تاریخ میلادی تاریخ شمسی
نوع آزمون روز تاریخ میلادی تاریخ شمسی

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CPE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CPE | مراکز برگزاری آزمون CPE | هزینه آزمون CPE | زمانبندی برگزاری آزمون CPE | اعتبار مدرک آزمون CPE | منابع آزمون CPE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.