زمانبندی برگزاری آزمون CPE

 

زمان برگزاری آزمون  CPE

آزمون CPE معمولاً نه بار در سال، در ماه هاى مارچ، مى، جوئن، جولاى، نوامبر و دسامبر برگزار می گردد. سه قسمت اول آزمون در یک روز و بخش مکالمه چند روز قبل یا بعد از سه قسمت دیگر برگزار می گردد. در ادامه به ارائه جدولی از زمانبندی برگزاری آزمون CPE پرداخته شده است که از سایت رسمی دانشگاه کمبریج استخراج شده و تمامی تاریخ های مربوط به آزمون های سال 2020 سطح پیشرفته CPE در جدول زیر درج شده است. زمان های برگزاری CPE 2020 در جدول زمانبندی برگزاری آزمون CPE 2020 در سال های 1398 و 1399 در مراکز معتبر برگزاری آزمون CPE 2020 در کشورهای همسایه ایران آورده شده است. علاقمندان به بررسی نردیک ترین و دورترین زمان برگزاری CPE 2020 می توانند با فیلتر کردن و مرتب کردن جدوب زیر (کلیک بر روی ستون مربوطه) تاریخ های مورد نظر برای شرکت در آزمون CPE 2020 را تعیین نمایند. 

 

نوع آزمون روز تاریخ میلادی تاریخ شمسی
نوع آزمون روز تاریخ میلادی تاریخ شمسی

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CPE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CPE | مراکز برگزاری آزمون CPE | هزینه آزمون CPE | زمانبندی برگزاری آزمون CPE | اعتبار مدرک آزمون CPE | منابع آزمون CPE

اینستاگرام بخش زبان زونکن را فالو کنید. سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.