قوانين گرين كارت آمريكا

قوانين گرين كارت آمريكا بیشتر

تاریخ درج :

گرین کارت آمریکا چیست؟ در پاسخ به این سوال که گرین کارت چیست، می توان گفت که گرین کارت آمریکا نام غیر رسمی برای مجوزی است که به مهاجران اجازه می دهد به صورت دائمی در آمریکا زندگی و کار کنند.

یادگیری گیتار

یادگیری گیتار بیشتر

تاریخ درج :

گیتار یکی از محبوب ترین سازهای غربی است که می توان آهنگ های گوناگونی را در سبک های مختلف با آن نواخت. در این مقاله از مجله زونکن، نکات مهمی را برای کسانی که قصد یادگیری و آموزش گیتار را دارند، ارائه کرده ایم. با ما همراه باشید.

رایتینگ آیلتس

رایتینگ آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله، به معرفی بخش های مختلف رایتینگ آیلتس (IELTS Writing) شامل Task های 1 و 2 که از نظر ارزش نمره با هم متفاوت می باشند، معیار های تصحیح رایتینگ داوطلبان توسط مصححین و بازه نمره دهی رایتینگ آیلتس پرداخته شده است.

راهنمای خرید سه تار و نگه داری از آن

راهنمای خرید سه تار و نگه داری از آن بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله از مجله زونکن، به ارائه اطلاعات مفید در مورد ساز سه تار، راهنمایی در مورد نحوه خرید ساز سه تار و نحوه نگهداری ساز سه تار برای نوازندگان ساز سه تار و علاقمندان به نوازندگی سه تار پرداخته شده است. با ما همراه باشید.

فرصت های پیش روی استارت آپ ها

فرصت های پیش روی استارت آپ ها بیشتر

تاریخ درج :

اگر اخیرا استارتاپی در حوزه فناوری ساخته‌اید و به دنبال گسترش فعالیت خود در سایر کشورها هستید و یا میخواهید محدودیت‌هایی که برای فعالیت در ایران دارید مانند باز کردن حساب بانکی را کنار بگذراید این مقاله به شما کمک می‌کند.

بهترین ساز برای یادگیری بزرگسالان

بهترین ساز برای یادگیری بزرگسالان بیشتر

تاریخ درج :

بهترین ساز برای بزرگسالان جهت یادگیری نوازندگی باید با توجه به معیارهای زندگی بزرگسالان مانند زمان، هزینه، شرایط یادگیری و سایر عوامل تاثیرگذار در زندگی تعیین شود. در این مقاله بهترین پیشنهاد ها برای انتخاب ساز معرفی شده است.

آخرین قیمت فروش انواع سازها در 20 فروشگاه اینترنتی

آخرین قیمت فروش انواع سازها در 20 فروشگاه اینترنتی بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن جهت سهولیت دسترسی کاربران به منسب ترین و ارزانترین فروشنده های اینترنتی انواع ساز موسیقی، اقدام به تهیه و به روز رسانی قیمت انواع مدل های موجود در بازار برای سازهای فلوت، تمبک و تار نموده است.

قیمت روز گیتار الکتریک و فلامنکو

قیمت روز گیتار الکتریک و فلامنکو بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در ادامه بررسی قیمت سازهای موسیقی در فروشگاه های اینترنتی ایران، به بررسی ارزانترین و گرانترین گیتارهای الکتریک و فلامنکو در وبسایتها پرداخته و گزارشی در مورد کیفیت این سازها برای علاقمندان تهیه کرده است.

قیمت روز انواع گیتار در فروشگاه های اینترنتی

قیمت روز انواع گیتار در فروشگاه های اینترنتی بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن، در ادامه ارائه گزارشی از لیست قیمت انواع سازهای موسیقی، به بررسی قیمت انواع گیتار کلاسیک و آکوستیک در فروشگاه های اینترنتی پرداخته است تا علاقمندان از قیمت این ساز، با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز، مطلع شوند.

معرفی سازهای دو تار و تنبور از سازهای مضرابی

معرفی سازهای دو تار و تنبور از سازهای مضرابی بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در ادامه معرفی ساز های مضرابی که ساز های تار، سه تار و عود در مقالات قبلی بررسی شده بودند، در این مقاله به معرفی سازهای دوتار و تنبور به همراه قیمت خرید این سازها و نوازنده های پیسکوت پرداخته است.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.