معرفی ساز تار

معرفی ساز تار بیشتر

تاریخ درج :

تار ایرانی یک ساز زهی است. در این ساز رشته های ارتعاشی کشیده صدای اولیه را تولید می کنند. کلمه تار در لغت به معنی سیم و رشته است. تار ایرانی را گاهی با نام تار شیراز هم صدا می کنند.

ساز های انتقالی

ساز های انتقالی بیشتر

تاریخ درج :

هر ساز بادی، یا به صورتی دیگر هر لوله صوتی با طول و قطر معین، دارای یکسری اصوات اصلی و فرعی است. از آنجا که قطر و طول سازهای بادی با یکدیگر یکسان نیست در نتیجه صوت اصلی هم در آنها فرق می­ کند.

معرفی ساز پیانو

معرفی ساز پیانو بیشتر

تاریخ درج :

پیانو مهمترین و قوی ترین ساز خانواده کلاویه ای یا کلید دار است. این ساز را ساز مادر نامیده اند زیرا هم از محدوده یا وسعت صدای بیشتری نسبت به سازهای دیگر (به غیر از ارگ) برخوردار است و هم این امکان را به نوازنده می دهد تا همزان ده نت را اجرا کند.

نکات ارزشمند برای یادگیری موسیقی

نکات ارزشمند برای یادگیری موسیقی بیشتر

تاریخ درج :

از اساسی ترین نکاتی که برای آموزش موسیقی باید در نظر گرفته شود، یادگیری موسیقی و نواختن سازهای گوناگون، امری زمان بر و نیاز تلاش و ممارست مستمر است و هر شخصی با هر استعداد و توانایی، قابلیت یادگیری در سطح خود را دارد.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so' - /opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: