موسسه کیش دی

نام شعبه : فردیس

استان : البرز

شهر : کرج

محله : فردیس

آدرس : کرج ، فردیس ، بین سه را حافظیه و فلکه اول ، جنب مسجد الزهرا ، موسسه زبان خارجی کیش Day

تلفن : 02636618251 - 02636610246 - 02636602195

آدرس وب سايت : kishday.com

آدرس اينستاگرام : kishday

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی آموزش زبان ترکی استانبولی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمیفشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی TTC دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه کیش دی یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله فردیس در شهر کرج است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان کیش دی برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان کیش دی از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

موسسه آموزش زبانهای خارجی کیش دی در ابتدا کار خود را از سال ۱۳۸۱ آغاز نموده است و تا به امروز مفتخر به آموزش هزاران زبان آموز در منطقه فردیس و توابع است. امروز در این موسسه فعال با حضور اساتید مجرب با قدرت هر چه تمام تر به سوی آینده ای روشن برای کیش دی و زبان آموزانش گام بر می داریم. آموزشگاه زبان های خارجی کیش دی  همانطور که در آغاز از بهترین سیستم های آموزشی و اساتید برتر استفاده نمود همچنان پیشتاز در امور آموزشی و فرهنگی می باشد.

خدمات آموزش

.خردسالان و کودکان

.نوجوانان

.بزرگسالان

.دوره های فوق پیشرفته

.دوره های تکمیلی

.گرامر

.بحث آزاد

.فرانسه

.آلمانی

فارغ التحصیلان پس از اخذ دیپلم از موسسه می توانند در دوره های فوق پیشرفته شرکت کرده و مدارک مربوط به آن را از همین موسسه دریافت کنند.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.