موسسه پویا

نام شعبه : طالقانی

استان : البرز

شهر : کرج

محله : طالقانی

آدرس : چهارراه طالقانی جنوبی، کوچه گلها، بعد از پارکینگ طبقاتی شهرداری، مجتمع سپاس، طبقه 1، واحد 17

تلفن : 02632233450

آدرس وب سايت : pouyaacademy.ir

آدرس اينستاگرام : pouyalanguage

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان اسپانیایی آموزش زبان ترکی استانبولی آموزش زبان چینی آموزش زبان کره ای

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : کودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی GRE دوره تخصصی CPE دوره تخصصی FCE دوره تخصصی IELTS MOCK EXAM دوره تخصصی CAE دوره تخصصی TOLIMO دوره تخصصی MSRT دوره تخصصی TTC دوره تخصصی MCHE دوره تخصصی Speaking دوره تخصصی Writing دوره تخصصی Movie دوره تخصصی Listening دوره تخصصی Vocabulary دوره تخصصی Discussion دوره تخصصی EPT دوره تخصصی PET دوره تخصصی KET دوره تخصصی FCE دوره تخصصی مکالمه دوره تخصصی Business

نوع دوره : پسرانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه پویا یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله طالقانی در شهر کرج است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان پویا برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان پویا از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.


آموزشگاه زبان پویا از سال 1374 با هدف ارائه خدمات آموزشی با مدیریت آقای مهندس رامین فروزانفر در کرج تاسیس شد و از سال 1380 ارائه خدمات تخصصی آموزش زبان های خارجی را با بهره گیری از اساتید توانا و متعهد و با ایجاد فضایی تخصصی برگزیده است. اکنون با بیش از 20 سال سابقه این آموزشگاه موفق به آموزش جمع کثیری از شهروندان استان البرز در تمامی گروه های سنی و در زمینه زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی و ... و همچنین مدرسین متعدد گردیده و همواره استفاده از مجرب ترین اساتید، و جدیدترین روش های آموزش زبان را مد نظر قرار داده است.
در طول 20 سال، با وجود استقرار شعب اصلی در محدوده چهارراه طالقانی این مرکز آماده ارائه خدمات آموزش زبان در محل شرکت ها، مدارس و مهد کودک ها بوده است و تا کنون قرارداد های متعددی را با مراکز گوناگون منعقد و  به خوبی اجرایی نموده است.

برگزاری دوره های تخصصی آزمون های بین المللی، تربیت مدرس، مترجمی کاربردی، مکالمه و ... از جمله خدمات این مرکز بوده که به بهترین شکل و مطابق با بالاترین استانداردها انجام شده است. از بدو تاسیس تا هم اکنون این آموزشگاه موفق به برگزاری چندین دوره آزمون های بین المللی آیلتس و تافل، در محیطی شبیه سازی شده و با استاندارد های بالا گردیده است و مدارک متعددی در این زمینه با تایید وزارت آموزش و پرورش صادر نموده است.

در حال حاضر این مرکز با کادری شامل بیش از 70 نفر نیروی مجرب به صورت همکاری ثابت و پاره وقت،در محدوده چهارراه طالقانی و همچنین در محل مراکز متقاضیان در حال فعالیت می باشد.

مشاهده فضای آموزشی زبان پویا


با توجه به گسترش ارتباطات بین المللی و نیاز به دانستن زبان کشورهای همسایه آموزشگاه زبان پویا آموزش زبان های عربی، ترکی و روسی را بطور جدی در برنامه کار خود قرار داده است، همچنین آموزش زبان های چینی و کره ای، با توجه به روابط تجاری گسترده با کشور های چین و کره و نیز پر متکلم ترین زبان های زنده جهان شامل انگلیسی، اسپانیایی و فرانسه  در برنامه خدمات این آموزشگاه قرار دارد.

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: