موسسه شهید همت

نام شعبه : میدان سپاه

استان : تهران

شهر : تهران

محله : میدان سپاه

آدرس : میدان سپاه ، جنب اداره نظام وظیفه ، خیابان شهید باباخانلو ، سالن شهدای سرباز

تلفن : 09123439169

آدرس وب سايت :

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : بسکتبال

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : کلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی شهید همت یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام میدان سپاه در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

باشگاه شهيد همت در سال 1375 به همت تني چند از شاگردان خوب مدرسه المهدي و اينجانب(به عنوان مربي) تشكيل شد. هدف ما گسترش ورزش زيباي بسكتبال در يك محيط اخلاقي سالم بود. در طي سالها چندين بار در رده هاي سني مختلف كسب عنوان نموديم  اما سرمايه ي اصلي باشگاه هويت اخلاقي وسالمي است كه از خود به جاي گذاشته است. البته صاحبان اين باشگاه كه همان ورزشكاران خوب آن مي باشند ، با نگاهي رو به جلو و با سعي و تلاش مستمر خو د را در ابتداي راه مي دانند.شما هم به جمع ما به پيونديد واز آموزش اصولي بسكتبال بهره مند شويد.
بهنام سمرقندي

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.