موسسه رحمانی

نام شعبه : میدان شهدا

استان : البرز

شهر : کرج

محله : میدان شهدا

آدرس : کرج ، میدان شهدا

تلفن : 02632236929 - 02132222869 - 02132226248

آدرس وب سايت : rahmaniac.ir

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : ریاضی تجربی

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کاردانیکارشناسی

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه رحمانی یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله میدان شهدا در شهر کرج است.

موسسه علمی رحمانی در سال 1367 با هدف توسعه آموزش پایدار و پس رویت نواقص آموزشی وقت در محل فعلی آموزشگاه کنکور-علمی رحمانی با مدیریت مدیر و موسس نام آشنای مدارس موفق و خوش سابقه شهرستان کرج جناب آقای حاج جبیب الله رحمانی افتتاح شد.

درایت و تجربه موسس و مدیر آموزشگاه موجب بهره مندی از اساتید برتر و امکانات آموزشی فرایند شد که این امر دلیلی شد بر پیشرفت معنوی و مادی آموزشگاه ، که پس از مدت کوتاهی با کسب نتایج درخشان دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های آموزشگاه به عنوان موسسه علمی رحمانی تغییر نام داد.

با توجه به نیاز های روز موسسه رحمانی در کنار کلاس های دختران،با تاسیس آموزشگاه علمی(پسرانه-دخترانه)،کامپیوتر(دخترانه) زبان های خارجی(پسرانه،دخترانه) به ادامه ی فعالیت و گسترش آموزش پایدار در کتار نو آوری های آموزشی دیگر پرداخت که در مرقومه ذیل به ذکر مختصری از آن خواهیم پرداخت.

که امیدواریم این راه که منجر به پرورش استعداد های باالقوه گذشته بوده و یادآور آموزش بسیاری از بزرگان عرصه مدیریت،پزشکی،تکنولوژی حال حاضر شهر و کشور عزیزمان می باشد.

همچنین با دعای خیر هم شهریان و در سایه نظر خیر حضرت ولی عصر(عج) ادامه داشته باشد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.