موسسه نیلوفر آبی لوتوس

نام شعبه : ظفر

استان : تهران

شهر : تهران

محله : ظفر

آدرس : خیابان ظفر (وحید دستگردی)، بین بزرگراه مدرس و خیابان نفت، پلاک 216، طبقه اول، واحد 4

تلفن : 02122253875 - 02122253881

آدرس وب سايت : lotus-inst.com

آدرس اينستاگرام : lotus.inst

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان آلمانی آموزش زبان ایتالیایی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصییک روز در هفتهدو روز در هفتهتعطیلات رسمی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه نیلوفر آبی لوتوس یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله ظفر در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان نیلوفر آبی لوتوس برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان نیلوفر آبی لوتوس از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس) با هدف انجام امور فرهنگی و هنری در سال ۱۳۸۳ در تهران به ثبت رسید. مؤسسه در سال ۸۳ مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت و از سال ۸۳ تاکنون اقدام به اعزام دانشجویان محترم، زیرنظر وزارت مربوطه نموده‌است. مؤسسه نیلوفرآبی (لوتوس) دارای نمایندگان متعددی در سایر کشورهای دنیا بوده و با سابقه چندین ساله‌اش ارتباطات و اعتبارات خوبی در این زمینه کسب کرده‌است. این مؤسسه در مقاطع مختلف تحصیلی اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی نموده و علی‌الخصوص در زمینه پذیرش در مقاطع دکترا و تخصص‌پزشکی نیز فعالیت گسترده‌ای دارد. در این سال‌ها مؤسسه موفق به اعزام تعداد بی‌شماری از دانشجویان عزیز، برای تحصیل در کشورهای آسیایی (مالزی، فیلیپین، هند و . . . ) و اروپایی (آلمان، فرانسه، اتریش، سوئد، فنلاند، نروژ و . . . ) و کانادا و استرالیا شده‌است. شایان ذکر است تک‌تک این مراحل توسط نمایندگان مجرب در داخل و خارج از کشور، اعم از پذیرش و خدمات جانبی متقاضیان در کشور مربوطه اقدام می‌شود.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.