موسسه زبان آرا

نام شعبه : پیروزی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : پیروزی

آدرس : خیابان پیروزی ،خیابان پنجم نیروی هوایی ،بالاتر از فلکه اول ،پلاک 92 ،مرکز تخصصی زبان انگلیسی زبان آرا

تلفن : 02177150423 - 02177472451

آدرس وب سايت : zaban-ara.ir

آدرس اينستاگرام : zaban.ara

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی GRE دوره تخصصی ESP

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه زبان آرا یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله پیروزی در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان زبان آرا برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان زبان آرا از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

دوره ي آموزشي جوانان (Let’s Go)

1.     دوره ي آموزشي Let’s Go دوره اي است متناسب با سنين جوانان١٢ تا ١٦ ساله، اين دوره ي چهار مهارت زبان (Listening , Speaking , Reading ,Writing) را بگونه اي ارائه مي كند كه تمامي موضوعات انتخاب شده در آن مورد علاقه اين گروه سني است. همين امر باعث مي گردد كه تمامي موضوعات انتخاب شده در آن مورد علاقه اين گروه سني است و باعث مي گردد كه در زبان آموزان ايجاد انگيزه و معلومات زبان انگليسي آنان شكوفا گردد تا بتوانند زبان را در دنياي واقعي بيرون از كلاس نيز مورد استفاده قرار دهند.

2.     اين دوره مخصوص عزيزاني است كه در پايه هاي راهنمايي مشغول تحصيل هستند. علاوه بر آن زبان آموزاني كه سطح دوره کودکان  را به پايان رسانده اند به دوره ي Let’s Go هدايت مي شوند.

3.     در اين دوره ي كتابهاي Let’s Go تدريس مي شود كه شامل 12 ترم و شش جلد كتاب Let’s Go مي باشد

4.     در طول دوره هاي Let’s Go همراه با كتابها و سي دي هاي درسي، طبق برنامه مؤسسه ، اساتيد با استفاده از وسايل كمك آموزشي مانند كتاب داستان (Short Stories ) اقدام به افزایش دامنه ي واژه ها و تقويت مهارتهاي چهارگانه مي نمايند كه زبان آموزان بتوانند با ذخيره واژگان بيشتر و توانايي بهتر براي استفاده از آنها ، خصوصا در زمينه مكالمه زبان انگليسي، خود را براي ورود به دوره هاي بزرگسالان آماده نمايند.

5.     هر سال تحصيلي زبان شامل 8 ترم و هر ترم 16 جلسه به مدت تقريبي 45 روز(معادل نيم فصل) مي باشد. كلاسها سه جلسه در هر هفته روزهاي زوج يا فرد برگزار مي گردد .

6.     نمره ي كل در هر ترم حداكثر 100 مي باشد كه زبان آموز با كسب حداقل نمره 70 جهت ورود به ترم بالاتر پذيرفته مي شود. البته زبان آموزانی که نمره 60 تا 70 کسب می نمایند به صورت مشروط قبول تلقی شده و می بایست در ترم بعد حداقل نمره ي 70 را کسب کنند. كسب نمره ي كمتر از 70 نمايانگر نياز زبان آموز به تمرينات بيشتر مي باشد لذا براي اين زبان آموز مردودي اعلام مي شود و لازم است دوباره در كلاس هاي همان سطح شركت كند.

 

نكات مهم :

* زبان آموزاني كه قبل از به اتمام رسانيدن كليه سطوح Let’s Go از لحاظ سني به مقطع بالاتر (Let’s Go) برسند مي توانند جهت انتقال به دوره ٰTop Notchدرخواست دهند. بديهي است كه زبان آموز مي بايست در آزمون تعيين سطح آن دوره شركت كند.

* اولياي گرامي! در صورتي كه فرزند شما نمره ي كمتر از 70 را كسب نمايد از ادامه ي دوره دلسرد و نااميد نشويد زيرا هرچه در سطح پايه تمرينات زباني بيشتر باشد يادگيري در سطوح بالاتر آسان تر و سريع تر صورت مي گيرد. لذا با ايجاد انگيزه و استفاده از فرصت پيش آمده، فرزندانتان را به ادامه دوره و تمرينات جدي تر تشويق و ترغيب نماييد.

 

* با در نظر گرفتن اين مطلب كه اكثر كودكان و نوجوانان در فصل تابستان فعاليت زبان آموزي خود را شروع مي كنند، دوره هاي آموزش زبان انگليسي را به هيچ وجه نبايد در فصول ديگر رها ترك كنند، چرا كه بعد از چند ماه اكثر مهارت هاي ايشان به علت عدم ممارست و تمرين به فراموشي سپرده مي شود و در تابستان بعد بايد دوره آموزشي را از ابتدا آغاز كنند.

 

تذكر: توصيه زبان ارا به شما اوليا محترم اين است كه با برنامه هاي منظم مؤسسه، بعد از تابستان نيز با ادامه تحصيل زبان همراه باشيد تا به نتيجه دلخواه تان كه همانا آينده روشن اين عزيزان مي باشد دست يابيد و نيز قبل از هرگونه برنامه ريزي جهت مسافرت، مرخصي يا هر مورد ديگر با ما مشورت نماييد تا فرزند شما از ادامه آموزش و ثبت نام در ترمهاي ديگر باز نماند.

 

دوره ي آموزشي بزرگسالان  Top Notch

1.     دوره ي آموزشي بزرگسالان با نام Top Notch ويژه زبان آموزان دبيرستاني  ، دانشجويان ، مشاغل آزاد و غيره مي باشد.

2.     داوطلبان بالاتر از سطح ديپلم كه قبلا دوره هاي آموزش زبان را گذرانده اند در صورت لزوم از طريق آزمون تعيين سطح، در دوره و سطح مناسب ثبت نام مي گردند.

3.     دوره Top Notch شامل 20 ترم و12 جلد كتاب در سطوح مقدماتي تا پیشرفته مي باشد كه ارايه مي گردد. پس از اتمام دوره هافوق پيشرفته ي TOEFL نيز ثبت نام نمايد. در اين مقطع آموزش مهارت نوشتن به صورت هدفمند و در سطح پيشرفته آغاز مي گردد.

4.     شایان ذکر است که کتابهای انتخاب شده برای این دوره منطبق با استاندارد می باشد. 

5.     كتابهاي آموزشي در طول 40جلسه تدريس مي شوند و با اتمام اين دوره زبان آموزان مكالمه عمومي زبان انگليسي تا سطح عالي را فراگرفته و بعد از اتمام دوره تكميلي مي توانند در آزمونهاي بين المللي مانندIELTS,TOEFL شركت كنند.

6.     هر سال تحصيلي زبان شامل 8 ترم و هر ترم 16 جلسه به مدت تقريبي 45 روز(معادل نيم فصل) مي باشد. كلاسها سه یادو جلسه در هر هفته روزهاي زوج يا فرد برگزار مي گردد .

 

7.     نمره ي كل در هر ترم حداكثر 100 مي باشد كه زبان آموز با كسب حداقل نمره 70 جهت ورود به ترم بالاتر پذيرفته مي شود. البته زبان آموزانی که نمره 60 تا 70 کسب می نمایند به صورت مشروط قبول تلقی شده و می بایست در ترم بعد حداقل نمره ي 70 را کسب کنند. كسب نمره ي كمتر از 70 نمايانگر نياز زبان آموز به تمرينات بيشتر مي باشد لذا براي اين زبان آموز مردودي اعلام مي شود و لازم است دوباره در كلاس هاي همان سطح شركت كند.

 

درباره موسسه فرهنگي آموزشي زبان ارا

در دنياي امروز آموزش و فرهنگ ، سنگ بناي پيشرفت و توسعه هر جامعه اي مي باشد . در ميان اقسام آموزش هاي مورد نياز جوامع ، يادگيري زبان انگليسي بعنوان شاه كليد ارتباطات در دنياي پيشرفته امروزي نقشي بسيار پررنگ تر را بازي مي كند .از اين رو است كه در چند دهه اخير با فراهم شدن شرايط براي بخش خصوصي ، آموزشگاه ها و مؤسسات بسياري در زمينه آموزش زبان هاي خارجي مخصوصا زبان انگليسي شروع به فعاليت نموده و با سرمايه گذاري هاي كلان موجبات رشد سريع آموزش هاي كاربردي و زبان آموزي را فراهم نموده اند .تاسيس هزاران مركز آموزش زبان انگليسي و ارائه دوره هاي متنوع آموزشي از پايه تا دوره هاي تخصصي و جذب ميليونها نفر از سنين مختلف و موفقيت اين مؤسسات و آموزشگاهها در آموزش صحيح ، مؤثر و كاربردي زبان انگليسي از دستاوردهاي بارز بخش خصوصي مي باشند كه گوي سبقت را در نتيجه بخش بودن فعاليتهاي آموزشي ، از مراكز دولتي مانند مدارس و دانشگاهها ربوده اند. مؤسسه فرهنگي آموزشي زبان ارا  كه در سال 1388 فعاليت خود را شروع نمود، در حال حاضر يكي از بزرگترين و پرافتخارترين مراكز آموزشي زبان انگليسي مي باشد . اين مؤسسه با داشتن دو شعبه در سطح شهر میاندواب و همچنين ارائه دوره هاي متنوع براي گروههاي سني مختلف توانسته است سهم مهمي در ارتقا كمي و كيفي آموزش زبان هاي خارجي مخصوصا انگليسي به خود اختصاص داده و در طول فعاليت رو به رشد و مستمر خود الهام بخش متخصصين اين رشته براي تاسيس آموزشگاه و مؤسسات مشابه بوده است. مديريت اين مؤسسه بصورت حرفه اي همراه با چارت سازماني بوده و در حال استقرار و دريافت سيستم بين المللي مديريت كيفيت Iso 9001 مي باشد .

 همچنين اين مؤسسه به عنوان بزرگترين مركز آموزش هوشمند زبان انگليسي در استان و با داشتن تجربيات بسيار در بخش انفورماتيك و صرف هزينه هاي سنگين توانسته است تمامي كلاسهاي خود را در مراكز آموزشي مختلف به سيستم هاي هوشمند و نرم افزارهاي اختصاصي مجهز نموده ، اساتيد مؤسسه را در ايفاي نقش خود ياري رسانده و تحولي شگرف در آموزش زبان انگليسي ايجاد نمايد.

از ديگر مزيتهاي مهم مؤسسه فرهنگي آموزشي زبان ارا مي توان به موارد ذيل اشاره نمود .

·        استفاده از نيروهاي انساني علاقمند ، دلسوز ، متخصص و با تجربه در همه بخشهاي مديريتي ، آموزشي اداري ، پشتيباني فني و انفورماتيك .

·        برگزاري دوره تربيت مدرس(TTC)

·        مشاهده و سوپروايزري هوشمند همه كلاسهاي تدريس

·        ارائه خدمات متنوع در سايت فعال زبان ارا به زبان آموزان ، اساتيد و مديريت مؤسسه مانند ثبت نام الكترونيكي ، دريافت سابقه آموزش T كارنامه و ...

·        ارائه چندهزار عنوان كتاب ،CD ونرم افزارهاي متنوع آموزش زبان درفروشگاه اختصاصي اين مؤسسه با عنوان كتابسرا

·        گروه مديريتي اين مؤسسه بر آن است كه با همت جمعي خدمات آموزشي خود را با توجه به چشم انداز ساليانه ، در همه زمينه ها گسترش و تعميق دهد.

باشد كه اين روند رو به رشد هيچگاه از حركت نايستد و ترسيم كننده چشم انداز زيباي توسعه و سربلندي اين مرزوبوم باشد.

 

با آرزوي آينده اي بهتر و روشن تر

براي همه مردم شهرم

مجتبی محمودی

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.