موسسه راهیان کمال

نام شعبه : شریعتی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : شریعتی

آدرس : خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از سه راه معلم ، پلاک 646 ،موسسه آموزش عالی آزاد راهیان کمال

تلفن : 02188872213

آدرس وب سايت :

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : معماری زبان انگلیسیمعماری و منظرمدیریت پروژهفناوری معماریانرژی معماری

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کارشناسی ارشد

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه راهیان کمال یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله شریعتی در شهر تهران است.

 

گروه آموزشی سروش به عنوان دپارتمان تحصیلات تکمیلی موسسه آموزشی پردیس هنر و معماری از ابتدای سال 1394 فعالیت خود را آغاز نمود.موسسه پردیس معماری به مدیریت آقای مهندس علی فروزانفر و با همکاری گروه آموزشی سروش با حضور آقای دکتر احسان سروش نیا مشغول به فعالیت می باشد
برنامه ریزی در دوره های کارشناسی ارشد به صورت مشاوره فرد به فرد با رتبه های برتر آزمون سراسری و حضور تیم مشاوره ای قوی به صورت منظم در موسسه و همچنین برگزاری آزمون های آزمایشی شبیه سازی کنکور در نظر گرفته شده است . تمام کد کلاس های گروه آموزشی سروش از مباحث کلاسی ، آزمون های آنلاین برگزار می کنند تا در روند کلاس ها دانشجویان بتوانند بر مباحث تدریس شده در قالب شرکت در آزمون مسلط شوند. دپارتمان تحصیلات تکمیلی دارای 4 گرایش می باشد که زیر نظر اساتید مجرب و کار آزموده مشغول به فعالیت می باشد : 
معماری و منظر :
ایستایی و سیستم های ساختمانی (دکتر احسان سروش نیا )-عناصر جزیئات و مصالح و طراحی اجزا ( مهندس سینا شریفی )- تأسیسات و تنظیم شرایط محیطی (دکتر محمد هادیان پور و دکتر احمد عسگری )  - زبان عمومی و تخصصی (مهندس وحید معینی)-تاریخ معماری ایران و اسلام (دکتر نسیم عسگری)-تاریخ معماری جهان و معاصر ( مهندس مانا قابوسی)  درک عمومی معماری ( مهندس علی طباطبایی ) درک عمومی منظر (مهندس سیمین عسگری )
مدیریت پروژه           : 
زبان عمومی و تخصصی-ایستایی و سیستم ها ی ساختمانی-مدیریت کارگاهی (دکتر نیما یزدانی )-مواد و مصالح مدیریت (مهندس سینا شریفی) 
فناوری معماری : 
زبان عمومی و تخصصی-ایستایی و سیستم های ساختمانی-عناصر جزیئات و مصالح و طراحی اجزا 
انرژی معماری : 
زبان عمومی و تخصصی-ایستایی و سیستم های ساختمانی-عناصر جزیئات و مصالح و طراحی اجزا-تاسیسات الکتریکی و مکانیکی-تنظیم شرایط محیطی 
پردیس معماری در نظر دارد برای موفقیت هر چه بیشتر شما عزیزان دوره های اسکیس را به طور همزمان با کلاس های آمادگی ارشد گروه آموزشی سروش برگزار نماید،لازم به ذکر است دوره ی مذکور با حضور انحصاری مهندس مجید منصور پور تشکیل می گردد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.