کارگاه رفع اشکال آیلتس

شانزدهمین وبینار How to Apply بانک اطلاعات آموزشی زونکن و هفتمین کارگاه تخصصی آیلتس با همکاری موسسه "ایزی اپلای" و "نیوشا" در قالب کارگاه 3 ساعته رفع اشکال آیلتس ویژه داوطلبانی که در آخرین مراحل آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس می باشند، برگزار می شود.درباره کارگاه رفع اشکال آیلتس

داوطلبانی که در آخرین مراحل دوره آمادگی خود برای شرکت در آزمون آیلتس هستند، بعضا با مشکلاتی در برخی مباحث و مهارت های آیلتس روبرو می شوند که نیاز دارند، به صورت شفاف و کاملا هدفمند برای مشکلات مذکور پاسخ پیدا کنند. زونکن با هدف رفع اشکال موضوعاتی که توسط خود شرکت کنندگان تعیین می شود، موثرترین وبینار برای علاقمندان به کسب نمره بالا در آیلتس را برگزار نماید. از این رو، با همکاری نیوشا و ایزی اپلای، اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی رفع اشکال آیلتس نموده است. نکته حائز اهمیت این کارگاه، تعیین موضوعاتی که به رفع اشکال آنها در کارگاه پرداخته خواهد شد، توسط شرکت کنندگان است. دقت داشته باشید، رفع اشکال برنامه ریزی شده در این کارگاه به صورت آموزش همراه با مثال بوده اما با توجه به زمان محدود، آموزش ها و مثال ها به صورت هدفمند و متناسب با اهمیت موضوع خواهد بود. 


ارسال موضوعات و سوالات

شرکت کنندگان می توانند بعد از ثبت نام در کارگاه، در یک فایل Word، سوالات و موضوعاتی که علاقمندند در کارگاه به بررسی و آموزش آنها پرداخته شود، برای آیدی پشتیبانی تلگرامی زونکن (ZounkanSupport) ارسال نمایند.

 

داوطلبان توجه داشته باشند

 


سرفصل های کارگاه رفع اشکال آیلتس


ارائه دهنده

خانم نیوشا صفرپور دانشجوی دکترای Marketing در دانشگاه آلبرتا کانادا 


زمان، مدت و هزینه کارگاه

جمعه 9 مهر 1400 - ساعت 18 الی 21 - 150،000 تومان بدون تخفیف

 

شرکت کنندگان محترم، حتما به موارد زیر دقت نمایند

  1. شرکت کنندگان توجه داشته باشند ویدئوی این کارگاه، ضبط شده و امکان دانلود آن همراه با فایل های ارائه شده در کارگاه، سه روز بعد از برگزاری از طریق حساب کاربریشان به مدت 24 ساعت میسر می شود که زمان فعال شدن و اتمام مهلت دانلود از طریق پیامک برای شرکت کنندگان ارسال و یادآوری خواهد شد.
  2. پس از درج کد تخفیف، حتما گزینه اعمال کد تخفیف را انتخاب نمایید. عودت وجه پرداختی به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد. 
  3. امکان انصراف و عودت وجه بعد از شروع کارگاه به هیچ عنوان وجود ندارد.

 


کد تخفیف 30 درصدی ثبت نام زودهنگام تا 2 مهر: "ZounkanWeb16"

جهت ثبت نام در کارگاه کلیک کنید


آموزش و آشنایی با محیط برگزاری کارگاه به صورت آنلاین


 

جهت مشاهده سایر وبینار های برگزار شده یا در حال برگزاری کلیک کنید.

کسب اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به سوالات:

 

زونکن، بانک جامع اطلاعات آموزشی
تماس: 28428893-021
وب سایت: www.zounkan.com | www.ezapply.ir
اینستاگرام: Zounkan.Apply | EZapply | Niusha.Ielts
تلگرام: ZounkanApply | EZapply

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.