مراکز برگزاری آزمون Tomer

مراکز برگزاری آزمون TOMER

طبق اعلام سایت رسمی برگزار کننده آزمون تومر در دانشگاه آنکارا ترکیه، دو موسسه گاما و پارس جم نیکان، در ارتباط مستقیم با دانشگاه آنکارا اقدام به برگزاری آزمون تومر در ایران نموده اند. غیر از این دو موسسه دیگر هیچ مرکز معتبری در ایران برای برگزای آزمون tomer وجود ندارد و تمامی اخبار و اطلاعیه آموزشگاه ها در مورد برگزاری آزمون tomer تنها مربوط به آزمون آزمایشی تومر بوده و مدرک تومر کسب شده در این آزمون ها فاقد اعتبار از طرف سفارت ترکیه در ایران می باشد. بنابراین برای کسب هرگونه اطلاعات صحیح درباره ازمون ترکی تومر با این موسسات در ارتباط باشید. همچنین، در کشور ترکیه، آزمون تومر در 7 مرکز معتبر گزارش شده توسط دانشگاه آنکارا برگزار می شود.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون tomer می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون tomer | مراکز برگزاری آزمون tomer | هزینه آزمون tomer | زمانبندی برگزاری آزمون tomer | اعتبار مدرک آزمون tomer | منابع آزمون tomer

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: