مراکز برگزاری آزمون های TCF

مراکز برگزاری انواع آزمون TCF

در حال حاضر طبق اعلام سایت رسمی برگزاری آزمون های فرانسوی، تنها مرکز برگزاری انواع آزمون TCF در ایران، مرکز زبان فرانسه تهران می باشد که آزمون ها را به صورت رایانه ای برگزار می نماید. بدین ترتیب در ایران، تنها یک مرکز معتبر برای برگزاری آزمون های فرانسوی وجود دارد. این در حالیست که در کشور ترکیه، سه مرکز معتبر برگزاری آزمون های TCF در شهر های آنکارا، استانبول و ازمیر وجود دارد. همچنین در کشور امارات، یک مرکز معتبر برگزاری آزمون های TCF در شهر دبی قرار دارد. در کشورهای آذربایجان، عراق، کویت و عمان هیچ مرکز معتبری برای برگزاری آزمون های TCF وجود ندارد. علاقه مندان برای کسب اطلاع از سایر مراکز برگزاری آزمون TCF در سراسر جهان می توانند به صفحه مراکز برگزاری آزمون TCF در دنیا مراجعه نمایند.

 

 علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون های TCF می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون های TCF | مراکز برگزاری آزمون هایTCF  هزینه آزمون های TCF | زمانبندی برگزاری آزمون هایTCF  | اعتبار مدرک آزمون هایTCF | منابع آزمون های TCF

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: