مراکز برگزاری آزمون های TEF

مراکز برگزار کننده آزمون TEF

مراکز اعلام شده توسط سایت مرجع برگزار کننده آزمون های TEF در ادامه برای داوطلبان دریافت مدرک معتبر زبان فرانسوی برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های فرانسوی زبان اعلام شده است. طبق گزارش این سایت، در ایران، 5 مرکز معتبر برگزاری انواع آزمون های TEF فرانسوی  وجود دارد که از این 5 مرکز، سه مرکز در تهران، یک مرکز در اصفهان و یک مرکز در شهر مشهد قرار دارد. علاقمندان به شرکت در آزمون های TEF  می توانند با بررسی موقعیت مراکز برگزار کننده انواع آزمون های فرانسوی، نزدیک ترین مرکز را انتخاب نمایند. . علاوه بر این، داوطلبان دریافت مدرک معتبر فرانسوی، برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری انواع آزمون های در سال 2021 در هر مرکز، به صفحه زمانبندی برگزاری آزمون TEF 2021 مراجعه نمایند. 

 

نام مرکز شهر آدرس تلفن ایمیل اینستاگرام
نام مرکز شهر آدرس تلفن ایمیل اینستاگرام

 

متقاضیان شرکت در آزمون های TEF می توانند با مراجعه به وبسایت موسسات نام برده، نسبت به ثبت نام در آزمون های TEF مورد نظر اقدام نمایند. بعد از ثبت نام و تکمیل اطلاعات توسط شرکت کنندگان، ایمیلی از طرف موسسه ثبت نام کننده به متقاضی ارسال می شود که حاوی تاریخ و میزان هزینه لازم برای شرکت در آزمون است. شرکت کننده باید در تاریخ ذکر شده در ایمیل به موسسه مراجعه کند و نسبت به تکمیل ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون اقدام نماید. لازم به ذکر است نتایج آزمون TEF از طریق ایمیل و فقط یک بار و مستقیما به شرکت کننده از طرف اتاق بازرگانی پاریس ارسال می شود. در صورتی که داوطلب قصد دریافت نسخه کاغذی امتیاز خود را داشته باشد، باید مبلغی را با واحد پولی یورو در هنگام ثبت نام، بیشتر از مابقی شرکت کنندگان پرداخت نماید و در فرم هم قسمت دریافت گواهی کاغذی را علامت گذاری کند. بعد از اتمام مراحل ثبت نام، هیچ درخواستی برای ارسال گواهی پذیرفته نخواهد شد.

هر مرکز آزمون، آزمون TEFaQ را هر دو هفته یک بار،TEF و TEF canada را ماهی یک بار برگزار می کند و حداکثر تعداد داوطلب برای هر آزمون بیست نفر است. فاصله هر آزمون برای هر مهارت دو ماه می باشد و در صورتی که این مدت زمان رعایت نشود، سیستم خود به خود شخص را از شرکت در آزمون منع خواهد کرد.

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون های TEF می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون های TEF | مراکز برگزاری آزمون هایTEF  هزینه آزمون های TEF | زمانبندی برگزاری آزمون هایTEF  | اعتبار مدرک آزمون هایTEF | منابع آزمون های TEF

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.