مراکز برگزاری آزمون های TEF

مراکز برگزار کننده آزمون TEF

متقاضیان برای ثبت نام آزمونTEF، ثبت نام آزمون TEFaQ و ثبت نام آزمون TEF Canada باید بالای 16 سال سن داشته باشند و از طریق مراکز مجاز برگزاری آزمون در ایران اقدام فرمایند. در ادامه، جدول مراکز برگزاری آزمون های TEF در ایران در سال 2019 آورده شده است.

 

نام مرکز

شهر

آدرس

تلفن

کانون زبان ایران

تهران

خیابان استاد مطهری، خیابان فجر، شماره 33

021-88308032

مرکز زبان فرانسوی

تهران

خیابان انقلاب، بین چهارراه کالج و میدان فردوسی، کوچه ابیورد، بن‌بست کیمیا، پلاک ۸

021-66705040

موسسه فرهنگی سینا

تهران

خیابان مطهری، خیابان قائم مقام، روبروی تهران کلینیک، کوچه 4، پلاک 23

021-88195517

موسسه زبان اوستا

مشهد

 

051-37660222

موسسه کوثر

اصفهان

مطهری غربی حد فاصل پل فلزی و پل شیری، شماره ۱۴۸

۰۳۱-۳۲۳۶۱۲۷۳

 

متقاضیان شرکت در آزمون های TEF می توانند با مراجعه به وبسایت موسسات نام برده، نسبت به ثبت نام در آزمون های TEF مورد نظر اقدام نمایند. بعد از ثبت نام و تکمیل اطلاعات توسط شرکت کنندگان، ایمیلی از طرف موسسه ثبت نام کننده به متقاضی ارسال می شود که حاوی تاریخ و میزان هزینه لازم برای شرکت در آزمون است. شرکت کننده باید در تاریخ ذکر شده در ایمیل به موسسه مراجعه کند و نسبت به تکمیل ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون اقدام نماید. لازم به ذکر است نتایج آزمون TEF از طریق ایمیل و فقط یک بار و مستقیما به شرکت کننده از طرف اتاق بازرگانی پاریس ارسال می شود. در صورتی که داوطلب قصد دریافت نسخه کاغذی امتیاز خود را داشته باشد، باید مبلغ 50 یورو در هنگام ثبت نام، بیشتر از مابقی شرکت کنندگان پرداخت نماید و در فرم هم قسمت دریافت گواهی کاغذی را علامت گذاری کند. بعد از اتمام مراحل ثبت نام، هیچ درخواستی برای ارسال گواهی پذیرفته نخواهد شد.

هر مرکز آزمون، آزمون TEFaQ را هر دو هفته یک بار،TEF و TEF canada را ماهی یک بار برگزار می کند و حداکثر تعداد داوطلب برای هر آزمون بیست نفر است. فاصله هر آزمون برای هر مهارت دو ماه می باشد و در صورتی که این مدت زمان رعایت نشود، سیستم خود به خود شخص را از شرکت در آزمون منع خواهد کرد.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون های TEF می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون های TEF | مراکز برگزاری آزمون هایTEF  هزینه آزمون های TEF | زمانبندی برگزاری آزمون هایTEF  | اعتبار مدرک آزمون هایTEF | منابع آزمون های TEF

اینستاگرام بخش زبان زونکن را فالو کنید. سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.